Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Senica LED kültéri fali lámpa 13W 540lm 4000K fekete IP65 77064
A Senica kültéri fali lámpát a teraszra vagy a ház külső falára ajánljuk mindazoknak, akik modern megjelenésű, letisztult formavilágú lámpát keresnek kültéri használatra. A fekete színű alumínium modell fehér műanyagbúrával egészül ki, a lámpafej pedig lefelé néz, így ez a lámpa jó választás lehet például a bejárati ajtó fölé. A Senica a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 13 W, fényereje búrával 540 lumen, búra nélkül 1450 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 170 mm, magassága 50 mm, faltól mért távolsága 140 mm. A Senica IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. Ez a strapabíró lámpa ellenáll a szélsőséges időjárási körülményeknek, ideális működési hőmérsékleti tartománya –30 °C–50 °C.
A Senica kültéri fali lámpát a teraszra vagy a ház külső falára ajánljuk mindazoknak, akik modern megjelenésű, letisztult formavilágú lámpát keresnek kültéri használatra. A fekete színű alumínium modell fehér műanyagbúrával egészül ki, a lámpafej pedig lefelé néz, így ez a lámpa jó választás lehet például a bejárati ajtó fölé. A Senica a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 13 W, fényereje búrával 540 lumen, búra nélkül 1450 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 170 mm, magassága 50 mm, faltól mért távolsága 140 mm. A Senica IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. Ez a strapabíró lámpa ellenáll a szélsőséges időjárási körülményeknek, ideális működési hőmérsékleti tartománya –30 °C–50 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77064 |
| Megnevezés | Senica |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 540lm |
| Teljesítmény | 13W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP65 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 13.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 13W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 140.0 |
| Horizontális (mm) | 170.0 |
| Vertikális (mm) | 50.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Fényforrás fényárama | 1450lm |
| Ideális működési tartomány | "-30°C;50° |
| Gyártó | Rábalux |