Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Sevilla kültéri fali lámpa mozgásérzékelővel szatin króm IP44 8800
Modern megjelenésű, mozgásérzékelős kültéri fali lámpa, UV sugárzásnak ellenálló kivitelben, IP44-es, azaz fröccsenő víz elleni védelemmel. A 20 cm magas, 17,2 cm széles, műanyagból és rozsdamentes acél színű fémből készített lámpatest E-27-es foglalatú, max. 11W teljesítményű fényforrással használható. A modell kizárólag energiatakarékos fényforrással használható! Elhelyezésekor vegye figyelembe, hogy a lámpatest 90 fokos szögben, 2-8 méter közötti távolságban érzékeli a mozgást.
Modern megjelenésű, mozgásérzékelős kültéri fali lámpa, UV sugárzásnak ellenálló kivitelben, IP44-es, azaz fröccsenő víz elleni védelemmel. A 20 cm magas, 17,2 cm széles, műanyagból és rozsdamentes acél színű fémből készített lámpatest E-27-es foglalatú, max. 11W teljesítményű fényforrással használható. A modell kizárólag energiatakarékos fényforrással használható! Elhelyezésekor vegye figyelembe, hogy a lámpatest 90 fokos szögben, 2-8 méter közötti távolságban érzékeli a mozgást.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 8800 |
| Megnevezés | Sevilla |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | házfal |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | szatin króm |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 0-5m, 100° |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra anyaga | műanyag |
| Foglalat darabszám | 1 |
| Foglalat típusa | E27 |
| Lámpatest műszaki adatok | E27 MAX 11W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 90.0 |
| Horizontális (mm) | 165.0 |
| Vertikális (mm) | 210.0 |
| Érzékelő típusa | Mozgásérzékelős |
| Gyártó | Rábalux |