Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Shaun szögletes mennyezeti LED panel 12W 1300lm 4000K 14.5x14.5 3174
A funkcionális stílus képviselői közé tartozó Shaun mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba, hálószobákba vagy dolgozószobákba ajánljuk. A fehér színű, lekerekített sarkakkal készült, szögletes modell teljes egészében műanyagból készül, és egyszerű kialakításának köszönhetően szinte észrevétlen kiegészítője lehet a szoba berendezésének. A Shaun az F energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 12 W, fényereje 1300 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító, ráépíthető mennyezeti lámpa felhasználási lehetőségeinek csak a fantázia szab határt. A Shaun mérete 145x145 mm, mennyezettől mért távolsága 45 mm. Erre a remek mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A funkcionális stílus képviselői közé tartozó Shaun mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba, hálószobákba vagy dolgozószobákba ajánljuk. A fehér színű, lekerekített sarkakkal készült, szögletes modell teljes egészében műanyagból készül, és egyszerű kialakításának köszönhetően szinte észrevétlen kiegészítője lehet a szoba berendezésének. A Shaun az F energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 12 W, fényereje 1300 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító, ráépíthető mennyezeti lámpa felhasználási lehetőségeinek csak a fantázia szab határt. A Shaun mérete 145x145 mm, mennyezettől mért távolsága 45 mm. Erre a remek mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3174 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1300 |
| Teljesítmény | 12W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 12.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 12W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 45.0 |
| Horizontális (mm) | 145.0 |
| Vertikális (mm) | 145.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |