Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Shaun szögletes mennyezeti LED panel 24W 2400lm 4000K 22x22 3170
A funkcionális stílus képviselői közé tartozó Shaun mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba, hálószobákba vagy dolgozószobákba ajánljuk. A fehér színű, lekerekített sarkakkal készült, szögletes modell anyaga teljes egészében műanyag, és kialakításának köszönhetően szinte észrevétlenül simul bele a mennyezet síkjába. A Shaun az F energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje 2400 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító, beépíthető lámpa felhasználási lehetőségeinek csak a fantázia szab határt. A Shaun mérete 220x220 mm, beépítési mélysége 26 mm. Erre a remek mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A funkcionális stílus képviselői közé tartozó Shaun mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba, hálószobákba vagy dolgozószobákba ajánljuk. A fehér színű, lekerekített sarkakkal készült, szögletes modell anyaga teljes egészében műanyag, és kialakításának köszönhetően szinte észrevétlenül simul bele a mennyezet síkjába. A Shaun az F energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 24 W, fényereje 2400 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító, beépíthető lámpa felhasználási lehetőségeinek csak a fantázia szab határt. A Shaun mérete 220x220 mm, beépítési mélysége 26 mm. Erre a remek mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3170 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2400 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 220.0 |
| Vertikális (mm) | 220.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési mélység (mm) | 26.0 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |