Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Shaun2 beépíthető 15W 670lm 3000K fekete négyzet mennyezeti LED lámpa 71214
A minimál stílusú, ráépíthető Shaun 2 mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba, az étkezőbe, a konyhába vagy a dolgozószobába ajánljuk. A szögletes modell teljes egészében műanyagból készül, a fekete lámpatestet fehér búra egészíti ki. Letisztult megjelenésének köszönhetően ez a lámpa praktikus választás lehet szinte bármely modern otthon berendezésébe. A Shaun 2 az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 15 W, fényereje búrával 1450 lumen, búra nélkül 1600 lumen. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama 20 000 óra. A meleg fehér fénnyel világító Shaun 2 mennyezeti lámpát azok fogják kedvelni leginkább, akik a meghitt, otthonos hangulatot részesítik előnyben a lakásban. Ez a kisméretű modell jelentős fényerejének köszönhetően önmagában is megállja a helyét, de egy tágasabb helyiségben tetszés szerint többet is felszerelhetünk belőle. A mennyezeti lámpa mérete 165x165 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 33 mm.
A minimál stílusú, ráépíthető Shaun 2 mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba, az étkezőbe, a konyhába vagy a dolgozószobába ajánljuk. A szögletes modell teljes egészében műanyagból készül, a fekete lámpatestet fehér búra egészíti ki. Letisztult megjelenésének köszönhetően ez a lámpa praktikus választás lehet szinte bármely modern otthon berendezésébe. A Shaun 2 az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 15 W, fényereje búrával 1450 lumen, búra nélkül 1600 lumen. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama 20 000 óra. A meleg fehér fénnyel világító Shaun 2 mennyezeti lámpát azok fogják kedvelni leginkább, akik a meghitt, otthonos hangulatot részesítik előnyben a lakásban. Ez a kisméretű modell jelentős fényerejének köszönhetően önmagában is megállja a helyét, de egy tágasabb helyiségben tetszés szerint többet is felszerelhetünk belőle. A mennyezeti lámpa mérete 165x165 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 33 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, konyha, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1450 |
| Teljesítmény | 15W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 15.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 15W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 33.0 |
| Horizontális (mm) | 165.0 |
| Vertikális (mm) | 165.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 1600 |