Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Shaun2 beépíthető 7W 660lm 4000K fekete négyzet mennyezeti LED lámpa 71201
A minimál stílusú, ráépíthető Shaun 2 mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba, az étkezőbe, a konyhába vagy a dolgozószobába ajánljuk. A szögletes modell teljes egészében műanyagból készül, a fekete lámpatestet fehér búra egészíti ki. Letisztult megjelenésének köszönhetően ez a lámpa praktikus választás lehet szinte bármely modern otthon berendezésébe. A Shaun 2 az F energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 7 W, fényereje búrával 660 lumen, búra nélkül 730 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama 20 000 óra. A természetes fehér fénnyel világító Shaun 2 segítségével modern, tiszta hatást érhetünk el, ami nemcsak a lakás nagy forgalmú helyiségeiben, de munkavégzéshez is ideális. Kis méretének köszönhetően ebből a modellből tetszés szerint többet is felszerelhetünk a szobában. A négyszögletes mennyezeti lámpa mérete 120x120 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 33 mm.
A minimál stílusú, ráépíthető Shaun 2 mennyezeti lámpát elsősorban a nappaliba, az étkezőbe, a konyhába vagy a dolgozószobába ajánljuk. A szögletes modell teljes egészében műanyagból készül, a fekete lámpatestet fehér búra egészíti ki. Letisztult megjelenésének köszönhetően ez a lámpa praktikus választás lehet szinte bármely modern otthon berendezésébe. A Shaun 2 az F energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 7 W, fényereje búrával 660 lumen, búra nélkül 730 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama 20 000 óra. A természetes fehér fénnyel világító Shaun 2 segítségével modern, tiszta hatást érhetünk el, ami nemcsak a lakás nagy forgalmú helyiségeiben, de munkavégzéshez is ideális. Kis méretének köszönhetően ebből a modellből tetszés szerint többet is felszerelhetünk a szobában. A négyszögletes mennyezeti lámpa mérete 120x120 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 33 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, konyha, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 660 |
| Teljesítmény | 7W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 7.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 7W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 33.0 |
| Horizontális (mm) | 120.0 |
| Vertikális (mm) | 120.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 730 |