Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Shaun2 beépíthető lámpa 3W 230lm 4000K fehér négyzet 71236
A minimál stílusú, beépíthető Shaun 2 mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba, étkezőkbe, konyhákba és dolgozószobákba ajánljuk. A fehér színű, szögletes modell teljes egészében műanyagból készül, és letisztult megjelenésének, valamint a mennyezetbe süllyeszthető kivitelnek köszönhetően szinte észrevétlenül simul bele a szoba berendezésébe. A Shaun 2 a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 230 lumen, búra nélkül 330 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama 25 000 óra. A természetes fehér fénnyel világító Shaun 2 segítségével modern, tiszta hatást érhetünk el, ami nemcsak a lakás nagy forgalmú helyiségeiben, de munkavégzéshez is ideális. Kis méretéből adódóan ebből a modellből érdemes többet is felszerelni egy-egy helyiségben. A beépíthető mennyezeti lámpa mérete 90x90 mm, mennyezettől mért távolsága 3 mm, beépítési átmérője 65 mm, beépítési mélysége 25 mm.
A minimál stílusú, beépíthető Shaun 2 mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba, étkezőkbe, konyhákba és dolgozószobákba ajánljuk. A fehér színű, szögletes modell teljes egészében műanyagból készül, és letisztult megjelenésének, valamint a mennyezetbe süllyeszthető kivitelnek köszönhetően szinte észrevétlenül simul bele a szoba berendezésébe. A Shaun 2 a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 230 lumen, búra nélkül 330 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama 25 000 óra. A természetes fehér fénnyel világító Shaun 2 segítségével modern, tiszta hatást érhetünk el, ami nemcsak a lakás nagy forgalmú helyiségeiben, de munkavégzéshez is ideális. Kis méretéből adódóan ebből a modellből érdemes többet is felszerelni egy-egy helyiségben. A beépíthető mennyezeti lámpa mérete 90x90 mm, mennyezettől mért távolsága 3 mm, beépítési átmérője 65 mm, beépítési mélysége 25 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, konyha, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 230 |
| Teljesítmény | 3W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 3.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 3W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 3.0 |
| Horizontális (mm) | 90.0 |
| Vertikális (mm) | 90.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 65.0 |
| Beépítési mélység (mm) | 25.0 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 330 |