Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Sherwood skandináv stílusú mennyezeti lámpa LED 50W 4000lm 3000-6500K 3500
A skandináv stílusú Sherwood mennyezeti lámpa egyszerű dizájnja extra funkciók egész tárházát rejti. Kitűnő választás lehet a nappaliba, az étkezőbe vagy a hálószobába. A bükkszínű, fém lámpatest csillogó effekttel ellátott, fehér műanyagbúrával egészül ki. A lámpa beépített LED fényforrása 50 W-os teljesítménnyel, 4000 lumenes fényerővel és 25 000 órás élettartammal rendelkezik. A fényforrás színhőmérséklete 3000–6500 K között tetszés szerint állítható távirányító vagy fali kapcsoló segítségével, azaz beállíthatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Ezenkívül a lámpa távirányítóval dimmelhető, azaz fényereje is változtatható. További extrák az időzítő és az éjszakai fény funkció, amelyek ugyancsak távirányítóval állíthatók. A Sherwood átmérője 490 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm. Erre a sokoldalú lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A skandináv stílusú Sherwood mennyezeti lámpa egyszerű dizájnja extra funkciók egész tárházát rejti. Kitűnő választás lehet a nappaliba, az étkezőbe vagy a hálószobába. A bükkszínű, fém lámpatest csillogó effekttel ellátott, fehér műanyagbúrával egészül ki. A lámpa beépített LED fényforrása 50 W-os teljesítménnyel, 4000 lumenes fényerővel és 25 000 órás élettartammal rendelkezik. A fényforrás színhőmérséklete 3000–6500 K között tetszés szerint állítható távirányító vagy fali kapcsoló segítségével, azaz beállíthatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Ezenkívül a lámpa távirányítóval dimmelhető, azaz fényereje is változtatható. További extrák az időzítő és az éjszakai fény funkció, amelyek ugyancsak távirányítóval állíthatók. A Sherwood átmérője 490 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm. Erre a sokoldalú lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3500 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Skandináv |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 4000 |
| Teljesítmény | 50W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | bükk |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 50.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 50W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 70.0 |
| Átmérő (mm) | 490.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 502 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Pótbúra | 19990 |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 30 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Csillogó effekt | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| GYártó | Rábalux |