Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Shiena modern megjelenésű mennyezeti lámpa LED 38W 1880lm/3300lm 4000K 71116
A Shiena mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik különleges formatervezésű, szemet gyönyörködtető modellt keresnek modern nappalijukba vagy hálószobájukba. A Shiena ugyanakkor nemcsak szép, de a szoba hatékony központi fényforrása is lehet. A fémből készült matt fekete lámpa kisméretű kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, ehhez kapcsolódnak a lámpa világító részei: két henger alakú, fehér textilbúval ellátott lámpafej, és egy fehér műanyagbúrával kiegészülő, kecsesen kanyargó lámpaelem. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 38 W, fényereje búrával 1880 lumen, búra nélkül 3300 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt. A mennyezeti lámpa méretei a következők: szélessége 600 mm, magassága 540 mm, beépítési átmérője 100 mm, mennyezettől mért távolsága pedig 140 mm.
A Shiena mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik különleges formatervezésű, szemet gyönyörködtető modellt keresnek modern nappalijukba vagy hálószobájukba. A Shiena ugyanakkor nemcsak szép, de a szoba hatékony központi fényforrása is lehet. A fémből készült matt fekete lámpa kisméretű kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, ehhez kapcsolódnak a lámpa világító részei: két henger alakú, fehér textilbúval ellátott lámpafej, és egy fehér műanyagbúrával kiegészülő, kecsesen kanyargó lámpaelem. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 38 W, fényereje búrával 1880 lumen, búra nélkül 3300 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt. A mennyezeti lámpa méretei a következők: szélessége 600 mm, magassága 540 mm, beépítési átmérője 100 mm, mennyezettől mért távolsága pedig 140 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71116 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1880 |
| Teljesítmény | 38W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | szürke |
| Búra anyaga | textil/ műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 38.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 38W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 100.0 |
| Horizontális (mm) | 600.0 |
| Vertikális (mm) | 540.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 140.0 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 3300 |
| Gyártó | Rábalux |