Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Skadar napelemes lámpa fekete IP44 77007
A modern stílusú Skadar talajba szúrható napelemes lámpa nemcsak praktikus választás a házon kívüli világításhoz, de kertünk üde színfoltja is lehet. A fekete színben, teljes egészében műanyagból készült modellt a napelemet tartalmazó egységen kívül tíz sorba kötött, gomba formájú fehér búrával ellátott leszúrható lámpa alkotja. A Skadar beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek teljesítménye 2 W, fényerejük búrával 1,2 lumen, búra nélkül 12 lumen, színhőmérsékletük pedig 2600 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrások élettartama 20 000 óra, az akkumulátor feszültsége 1,2 V, kapacitása 300 mAh. A lámpák fényerejüket a körülményeknek megfelelően változtatják. A kapcsolóval ellátott Skadar méretei a következők: teljes hossza 3700 mm, a lámpák magassága 195 mm, átmérőjük 50 mm. A talajba szúrható lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
A modern stílusú Skadar talajba szúrható napelemes lámpa nemcsak praktikus választás a házon kívüli világításhoz, de kertünk üde színfoltja is lehet. A fekete színben, teljes egészében műanyagból készült modellt a napelemet tartalmazó egységen kívül tíz sorba kötött, gomba formájú fehér búrával ellátott leszúrható lámpa alkotja. A Skadar beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek teljesítménye 2 W, fényerejük búrával 1,2 lumen, búra nélkül 12 lumen, színhőmérsékletük pedig 2600 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrások élettartama 20 000 óra, az akkumulátor feszültsége 1,2 V, kapacitása 300 mAh. A lámpák fényerejüket a körülményeknek megfelelően változtatják. A kapcsolóval ellátott Skadar méretei a következők: teljes hossza 3700 mm, a lámpák magassága 195 mm, átmérőjük 50 mm. A talajba szúrható lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | kültéri lámpa |
| Típus | napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | kert |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1lm |
| Teljesítmény | 2W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Használt feszültség | DC 1.2V |
| Színhőmérséklet (K) | 2600 |
| Akkumulátor/elem | 1,2V 300mAh |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |
| Érzékelő típusa | fényérzékelő |