Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Sluis LED kültéri dekor lámpa 0,2W 3lm 3000K fekete IP44 77046
A trópusi stílusú Sluis kültéri napelemes dekoratív lámpa teraszunk vagy kertünk berendezésének izgalmas kiegészítője lehet. A fényérzékelővel felszerelt fekete színű modell fémből készül, és természetes anyagú praktikus akasztó, valamint azzal harmonizáló díszítés teszi teljessé. A rácsos búra teljesen látni engedi a beépített LED fényforrást, amelynek teljesítménye 0,2 W, fényereje búrával 3 lumen, búra nélkül 5 lumen, élettartama pedig 10 000 óra. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás színhőmérséklete 3000 K. Ez a dekoratív lámpa fényérzékelővel rendelkezik, amely a Sluis fényerejét mindig a körülményekhez igazítja. A napelemes lámpa akkumulátorának feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh. A töltési idő 6 óra, a működési idő 8 óra. A Sluis magassága 185 mm, átmérője 130 mm. A lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A lámpa ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–60 °C.
A trópusi stílusú Sluis kültéri napelemes dekoratív lámpa teraszunk vagy kertünk berendezésének izgalmas kiegészítője lehet. A fényérzékelővel felszerelt fekete színű modell fémből készül, és természetes anyagú praktikus akasztó, valamint azzal harmonizáló díszítés teszi teljessé. A rácsos búra teljesen látni engedi a beépített LED fényforrást, amelynek teljesítménye 0,2 W, fényereje búrával 3 lumen, búra nélkül 5 lumen, élettartama pedig 10 000 óra. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás színhőmérséklete 3000 K. Ez a dekoratív lámpa fényérzékelővel rendelkezik, amely a Sluis fényerejét mindig a körülményekhez igazítja. A napelemes lámpa akkumulátorának feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh. A töltési idő 6 óra, a működési idő 8 óra. A Sluis magassága 185 mm, átmérője 130 mm. A lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A lámpa ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–60 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77046 |
| Megnevezés | Sluis |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri dekor világítás |
| Lámpa stílusa | Trópusi |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 3lm |
| Teljesítmény | 0,2W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 10000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 0.2 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 0,2W |
| Használt feszültség | DC 1.2V |
| Vertikális (mm) | 185.0 |
| Átmérő (mm) | 130.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Akkumulátor/elem | 1,2V 600mAh |
| Érzékelő típusa | Fényérzékelő |
| Fényforrás fényárama | 5lm |
| Ideális működési tartomány | "-10°C;60° |
| Gyártó | Rábalux |