Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Smart WiFi LED-filament okos fényforrás E27 6W, 700lm, 2700-6500K 1513
A 1513-as cikkszámú Smart WiFi LED-filament okos fényforrás számos extra funkciójának köszönhetően remek választás lehet a nappaliban vagy a hálószobában felszerelt lámpáinkhoz. Az alumíniumból és üvegből készült, A60-as formájú, átlátszó izzó teljesítménye 6 W, fényereje 700 lumen, színhőmérséklete pedig 2700–6500 K között tetszés szerint állítható. Ez a Smart WiFi izzó tehát képes hideg, természetes vagy meleg fehér fénnyel világítani. Mind a színhőmérséklet, mind a fényerő WiFi-alkalmazás segítségével szabályozható. Távirányítót külön vásárolhatunk ehhez az okos fényforráshoz. A bevilágítási szög 360 fok, az izzó élettartama 25 000 óra, a foglalat típusa E27. A Smart WiFi fényforrás átmérője 60 mm, magassága 108 mm. Erre az okos izzóra 3 év garanciát vállalunk.
A 1513-as cikkszámú Smart WiFi LED-filament okos fényforrás számos extra funkciójának köszönhetően remek választás lehet a nappaliban vagy a hálószobában felszerelt lámpáinkhoz. Az alumíniumból és üvegből készült, A60-as formájú, átlátszó izzó teljesítménye 6 W, fényereje 700 lumen, színhőmérséklete pedig 2700–6500 K között tetszés szerint állítható. Ez a Smart WiFi izzó tehát képes hideg, természetes vagy meleg fehér fénnyel világítani. Mind a színhőmérséklet, mind a fényerő WiFi-alkalmazás segítségével szabályozható. Távirányítót külön vásárolhatunk ehhez az okos fényforráshoz. A bevilágítási szög 360 fok, az izzó élettartama 25 000 óra, a foglalat típusa E27. A Smart WiFi fényforrás átmérője 60 mm, magassága 108 mm. Erre az okos izzóra 3 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Okos izzó |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 700 |
| Teljesítmény | 6W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | átlátszó |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | E |
| Garancia (év) | 3 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 6.0 |
| Foglalat típusa | E27 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 6W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Vertikális (mm) | 108.0 |
| Átmérő (mm) | 60.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 2700-6500 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Wi-Fi | igen |
| Fényforrás forma | A60 |