Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Solange spotlámpa fehér IP20 5047
A Solange hármas spotlámpát modern, letisztult forma és szolid megjelenés jellemzi. A fehér-arany színkombinációban készült spot lámpa fém testét ugyancsak fémből készült, egyszerű, henger alakú búrák egészítik ki. Az állítható lámpafejeknek köszönhetően tetszésünk szerint irányíthatjuk a lámpa fényét. A meleg fehér fénnyel világító Solange számos enteriőrbe jól beilleszthető: felszerelhetjük modern vagy hagyományos stílusú nappalinkban, esetleg egy tágas előszobában. Ez a modell beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek összteljesítménye 18 W, fényerejük 1140 lumen, élettartamuk pedig 20 000 óra. A fényforrások színhőmérséklete 3000 K. A hármas spot lámpa méretei a következők: szélessége 605 mm, a kerek dísztalp átmérője pedig 100 mm. A Solange lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A Solange hármas spotlámpát modern, letisztult forma és szolid megjelenés jellemzi. A fehér-arany színkombinációban készült spot lámpa fém testét ugyancsak fémből készült, egyszerű, henger alakú búrák egészítik ki. Az állítható lámpafejeknek köszönhetően tetszésünk szerint irányíthatjuk a lámpa fényét. A meleg fehér fénnyel világító Solange számos enteriőrbe jól beilleszthető: felszerelhetjük modern vagy hagyományos stílusú nappalinkban, esetleg egy tágas előszobában. Ez a modell beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek összteljesítménye 18 W, fényerejük 1140 lumen, élettartamuk pedig 20 000 óra. A fényforrások színhőmérséklete 3000 K. A hármas spot lámpa méretei a következők: szélessége 605 mm, a kerek dísztalp átmérője pedig 100 mm. A Solange lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5047 |
| Megnevezés | Solange |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Spotlámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1140lm |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra anyaga | fém |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 18.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 18W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 605.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Gyártó | Rábalux |