Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Solomon függeszték matt fekete IP20 6355
A fémből és akrilból készült Solomon függesztéket azoknak ajánljuk, akik kedvelik a megszokottól eltérő, szabálytalan formavilágú lámpákat. A minimál stílusú Solomon matt fekete testéből különböző méretű, aszimmetrikusan elhelyezett lámpafejek ágaznak el, melyek a lámpa középső, hengeres részétől eltérő, véletlenszerű távolságban helyezkednek el. A Solomon beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, melyek összteljesítménye 30 W, fényerejük 2400 lumen, színhőmérsékletük 4000 K. A fényforrások természetes fehér fénnyel világítanak, ami modern, tiszta hatást kelt az adott helyiségben. Ezt a modern függesztéket elsősorban a nappaliba ajánljuk - fényereje tágasabb terek bevilágításához is elegendő. A kerek dísztalppal szerelt Solomon lámpa átmérője 570 mm, belógása 750 mm. Erre a nagyszerű függesztékre 5 év garanciát vállalunk.
A fémből és akrilból készült Solomon függesztéket azoknak ajánljuk, akik kedvelik a megszokottól eltérő, szabálytalan formavilágú lámpákat. A minimál stílusú Solomon matt fekete testéből különböző méretű, aszimmetrikusan elhelyezett lámpafejek ágaznak el, melyek a lámpa középső, hengeres részétől eltérő, véletlenszerű távolságban helyezkednek el. A Solomon beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, melyek összteljesítménye 30 W, fényerejük 2400 lumen, színhőmérsékletük 4000 K. A fényforrások természetes fehér fénnyel világítanak, ami modern, tiszta hatást kelt az adott helyiségben. Ezt a modern függesztéket elsősorban a nappaliba ajánljuk - fényereje tágasabb terek bevilágításához is elegendő. A kerek dísztalppal szerelt Solomon lámpa átmérője 570 mm, belógása 750 mm. Erre a nagyszerű függesztékre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6355 |
| Megnevezés | Solomon |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 3200lm |
| Teljesítmény | 30W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 30.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 30W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 750.0 |
| Vertikális (mm) | 520.0 |
| Átmérő (mm) | 570.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Gyártó | Rábalux |