Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Sonnet mozgásérzékelős mennyezeti láma LED 30W 2800lm 4000K 1492
A Sonnet mozgásérzékelős mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik a funkcionális stílust részesítik előnyben, ugyanakkor kedvelik a kényelmes megoldásokat. A lámpa különlegessége, hogy egyben beépíthető és ráépíthető kivitelű, így kedvünk szerint szerelhetjük fel otthonunkban, hogy a megfelelő világítást alakíthassuk ki. A fémből és műanyagból készült, fehér színű modell energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás energiafogyasztása 30 W, fényereje 2800 lumen, élettartama pedig kiemelkedően magas, mintegy 30 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világítja meg az adott helyiséget, tiszta, modern hatást keltve. A mozgásérzékelő nappali fényben is működik, 8 m távolságból és 130°-os szögben érzékeli a mozgást. A Sonnet mennyezeti felszerelhetjük a nappaliba, az étkezőbe vagy éppen az előszobába. A kerek lámpa átmérője 330 mm, beépítési mérete 65-305 mm. A mozgásérzékelős, beépíthető és ráépíthető mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A Sonnet mozgásérzékelős mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik a funkcionális stílust részesítik előnyben, ugyanakkor kedvelik a kényelmes megoldásokat. A lámpa különlegessége, hogy egyben beépíthető és ráépíthető kivitelű, így kedvünk szerint szerelhetjük fel otthonunkban, hogy a megfelelő világítást alakíthassuk ki. A fémből és műanyagból készült, fehér színű modell energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás energiafogyasztása 30 W, fényereje 2800 lumen, élettartama pedig kiemelkedően magas, mintegy 30 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 4000 K, azaz természetes fehér fénnyel világítja meg az adott helyiséget, tiszta, modern hatást keltve. A mozgásérzékelő nappali fényben is működik, 8 m távolságból és 130°-os szögben érzékeli a mozgást. A Sonnet mennyezeti felszerelhetjük a nappaliba, az étkezőbe vagy éppen az előszobába. A kerek lámpa átmérője 330 mm, beépítési mérete 65-305 mm. A mozgásérzékelős, beépíthető és ráépíthető mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2800 |
| Teljesítmény | 30W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 8m, 130° |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 30.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 30W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Vertikális (mm) | 20.0 |
| Átmérő (mm) | 330.0 |
| Nettó súly (kg) | 0.8 |
| Bruttó súly | 0.94 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érzékelő típusa | Mozgásérzékelős |
| Érintésvédelmi osztály | II |