Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Sotiris okos mennyezeti lámpa LED 21W 2300lm/3500lm 3000K, 4000K 6000K 71007
A Sotiris okos mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik komoly fényerővel bíró, sok extra funkciót kínáló, elegáns modellt keresnek modern nappalijukba. A fémből készült szatinkróm lámpa kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, ehhez kapcsolódik a három, karikát formázó lámpaelem. A fehér búrák anyaga akril. A Sotiris beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 21 W, fényereje búrával 2300 lumen, búra nélkül 3500 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 3000, 4000 vagy 6000 K-re állítható, továbbá a Sotiris dimmelhető, azaz fényereje is szabályozható. További extrák a memória, az időzítő és az éjszakai funkció. A színhőmérséklet kapcsoló vagy távirányító, a fényerő és az időzítő távirányító, a memória pedig kapcsoló segítségével állítható. Az okos mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 410 mm, mennyezettől mért távolsága 95 mm, beépítési átmérője 150 mm.
A Sotiris okos mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik komoly fényerővel bíró, sok extra funkciót kínáló, elegáns modellt keresnek modern nappalijukba. A fémből készült szatinkróm lámpa kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, ehhez kapcsolódik a három, karikát formázó lámpaelem. A fehér búrák anyaga akril. A Sotiris beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 21 W, fényereje búrával 2300 lumen, búra nélkül 3500 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 3000, 4000 vagy 6000 K-re állítható, továbbá a Sotiris dimmelhető, azaz fényereje is szabályozható. További extrák a memória, az időzítő és az éjszakai funkció. A színhőmérséklet kapcsoló vagy távirányító, a fényerő és az időzítő távirányító, a memória pedig kapcsoló segítségével állítható. Az okos mennyezeti lámpa méretei a következők: átmérője 410 mm, mennyezettől mért távolsága 95 mm, beépítési átmérője 150 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71007 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 2300 |
| Teljesítmény | 21W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | szatin króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 21.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 21W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 95.0 |
| Átmérő (mm) | 410.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000,4000,6000 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 549 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Éjszakai funkció | igen |
| Beépítési méret (mm) | 150.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Színhő állítás módja | kapcsolóval/ távirányítóval |
| Időzítés módja | távirányítóval |
| Memória módja | kapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 3500 |
| Gyártó | Rábalux |