Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Steve LED fürdőszobai lámpa fehér 13,5W 1290lm 4000K IP44 5499
Modern megjelenésű fürdőszobai lámpa beépített energiatakarékos LED izzókkal. A mennyezeti lámpa 36 cm széles, fehér és króm színkombinációjú fém szerkezet és pozícionálható lámpabúrával, IP44-es védettséggel. A csomagban található LED izzók F energiaosztály besorolású és 3x 4,5W teljesítmény mellett 3x 430 lumen fényerőt és 4000 Kelvines, természetes fehér színű fényt kínálnak. Izzócsere esetén a lámpatest GU10-es foglalatkialakítású, 3x max. 50W teljesítményű izzókkal használható.
Modern megjelenésű fürdőszobai lámpa beépített energiatakarékos LED izzókkal. A mennyezeti lámpa 36 cm széles, fehér és króm színkombinációjú fém szerkezet és pozícionálható lámpabúrával, IP44-es védettséggel. A csomagban található LED izzók F energiaosztály besorolású és 3x 4,5W teljesítmény mellett 3x 430 lumen fényerőt és 4000 Kelvines, természetes fehér színű fényt kínálnak. Izzócsere esetén a lámpatest GU10-es foglalatkialakítású, 3x max. 50W teljesítményű izzókkal használható.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5499 |
| Megnevezés | Steve |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fürdőszobai lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1290lm |
| Teljesítmény | 13,5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Hozzáadott fényforrást tartalmaz | igen |
| Energiaosztály | F |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 13.5 |
| Foglalat darabszám | 3 |
| Foglalat típusa | GU10 |
| Lámpatest műszaki adatok | GU10 3x MAX 15W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 90.0 |
| Horizontális (mm) | 360.0 |
| Vertikális (mm) | 105.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19601 |
| Gyártó | Rábalux |