Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Taena LED 4W 200 Lm asztali lámpa fekete IP44 76010
A modern stílusú Taena asztali lámpa sokkal többet nyújt, mint egy hasonló célra készült átlagos modell. Az extra funkciókkal ellátott lámpa remek választás a nappaliba vagy a hálószobába. A fémből, fekete színben készült modellt rakott szoknyára emlékeztető fehér, lefelé enyhén szélesedő műanyagbúra és négyzet alakú dísztalp egészíti ki. A Taena beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 4 W, élettartama pedig 25 000 óra, a lámpatest fényárama: 200 lumen, a fényforrás fényárama 330 lumen. A fényforrás színhőmérséklete 3000–5000 K között állítható, ezenkívül a fényerő is változtatható. Mindkét funkció érintőkapcsoló segítségével kezelhető. A lámpa 3,7 V feszültségű és 1800 mAh kapacitású akkumulátorral rendelkezik, és USB-kábel segítségével tölthető. IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az asztali lámpa méretei a következők: magassága 380 mm, átmérője 130 mm, beépítési átmérője 95 mm.
A modern stílusú Taena asztali lámpa sokkal többet nyújt, mint egy hasonló célra készült átlagos modell. Az extra funkciókkal ellátott lámpa remek választás a nappaliba vagy a hálószobába. A fémből, fekete színben készült modellt rakott szoknyára emlékeztető fehér, lefelé enyhén szélesedő műanyagbúra és négyzet alakú dísztalp egészíti ki. A Taena beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 4 W, élettartama pedig 25 000 óra, a lámpatest fényárama: 200 lumen, a fényforrás fényárama 330 lumen. A fényforrás színhőmérséklete 3000–5000 K között állítható, ezenkívül a fényerő is változtatható. Mindkét funkció érintőkapcsoló segítségével kezelhető. A lámpa 3,7 V feszültségű és 1800 mAh kapacitású akkumulátorral rendelkezik, és USB-kábel segítségével tölthető. IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az asztali lámpa méretei a következők: magassága 380 mm, átmérője 130 mm, beépítési átmérője 95 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 200lm |
| Teljesítmény | 4W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | DC 5V |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-5000 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 1800mAh |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |
| A lámpa USB kábellel tölthető | igen |
| Színhő állítás módja | érintőkapcsolóval |