Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Tamino minimál stílusú mennyezeti lámpa LED 24W 1200lm 4000K 2427
A minimál stílusú Tamino mennyezeti lámpa számos modern nappaliba, hálószobába és dolgozószobába jó választás lehet. A fémből és akrilból készült, bükkszínű lámpatestet fehér akrilbúra egészíti ki, a lámpa érdekességét a cseppforma dizájn adja. A Tamino beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje 1200 lumen, élettartama pedig egészen rendkívüli: 50 000 óra! A fényforrás színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fénnyel világít és tiszta, modern hatást kelt a szobában. A mennyezeti lámpa átmérője 450 mm, mennyezettől mért távolsága 65 mm. A Tamino lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A minimál stílusú Tamino mennyezeti lámpa számos modern nappaliba, hálószobába és dolgozószobába jó választás lehet. A fémből és akrilból készült, bükkszínű lámpatestet fehér akrilbúra egészíti ki, a lámpa érdekességét a cseppforma dizájn adja. A Tamino beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje 1200 lumen, élettartama pedig egészen rendkívüli: 50 000 óra! A fényforrás színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően természetes fehér fénnyel világít és tiszta, modern hatást kelt a szobában. A mennyezeti lámpa átmérője 450 mm, mennyezettől mért távolsága 65 mm. A Tamino lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 2427 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1200 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | bükk |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 65.0 |
| Átmérő (mm) | 450.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19967 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |