Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Tamur modern megjelenésű függeszték LED 26W 2250lm/2830lm 4000K 72084
A Tamur függeszték letisztult dizájnjával és jelentős fényerejével remek választás lehet modern étkezőnkbe. A fémből és bükkszínű fából készült modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, és a lámpa fordított trapéz formájú fa dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A világításról egy hosszú, szögletes, a mennyezettel párhuzamosan futó lámpaelem gondoskodik, amelynek közepét fa dekorelem díszíti. A Tamur az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 26 W, fényereje búrával 2250 lumen, búra nélkül 2830 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A függeszték színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően modern, tiszta hatású természetes fehér fényt bocsát ki, ami jól illik az étkezőbe. A Tamur méretei a következők: szélessége 1100 mm, beépítési mélysége 300 mm, belógása 1500 mm.
A Tamur függeszték letisztult dizájnjával és jelentős fényerejével remek választás lehet modern étkezőnkbe. A fémből és bükkszínű fából készült modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, és a lámpa fordított trapéz formájú fa dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A világításról egy hosszú, szögletes, a mennyezettel párhuzamosan futó lámpaelem gondoskodik, amelynek közepét fa dekorelem díszíti. A Tamur az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 26 W, fényereje búrával 2250 lumen, búra nélkül 2830 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A függeszték színhőmérséklete 4000 K, ennek megfelelően modern, tiszta hatású természetes fehér fényt bocsát ki, ami jól illik az étkezőbe. A Tamur méretei a következők: szélessége 1100 mm, beépítési mélysége 300 mm, belógása 1500 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 72084 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | konyha, étkező |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2250 |
| Teljesítmény | 26W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | bükk |
| Lámpa anyaga | fém/ fa |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 26.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 26W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1500.0 |
| Horizontális (mm) | 1100.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési mélység (mm) | 300.0 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 2830 |
| Gyártó | Rábalux |