Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Taneli fali lámpa fehér IP20 6959
A modern stílusú, kerek Taneli mennyezeti lámpa egyszerű dizájnjával és extra funkcióival remek választás lehet a nappaliba vagy a hálószobába. A fehér alapszínű, króm dekorelemekkel kiegészülő modell fém lámpatestből és akrilbúrából áll, valamint beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 20 W, fényereje 1300 lumen, élettartama 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete fali kapcsoló segítségével 3000–6000 K között állítható, tehát pillanatnyi igényeinknek megfelelően beállíthatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. A termék átmérője 200 mm, faltól mért távolsága pedig 55 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
A modern stílusú, kerek Taneli mennyezeti lámpa egyszerű dizájnjával és extra funkcióival remek választás lehet a nappaliba vagy a hálószobába. A fehér alapszínű, króm dekorelemekkel kiegészülő modell fém lámpatestből és akrilbúrából áll, valamint beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 20 W, fényereje 1300 lumen, élettartama 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete fali kapcsoló segítségével 3000–6000 K között állítható, tehát pillanatnyi igényeinknek megfelelően beállíthatunk meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. A termék átmérője 200 mm, faltól mért távolsága pedig 55 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6959 |
| Megnevezés | Taneli |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 1300lm |
| Teljesítmény | 20W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 20.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 20W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 55.0 |
| Átmérő (mm) | 200.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6000 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Gyártó | Rábalux |