Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Taneli mennyezeti lámpa LED 54W 4101lm 3000-65000K 3098
A fémből és akrilból készült ötszögletű Taneli mennyezeti lámpa remek választás mindazok számára, akik valami különlegeset keresnek. A Taneli beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 54 W, fényereje 4101 lumen. A fehér lámpa színhőmérséklete 3000-6500 K között tetszés szerint változtatható, méghozzá úgy, hogy a lámpa egyes részei külön-külön is képesek meleg, természetes vagy éppen hideg fehér fénnyel világítani. A mennyezeti lámpa ezenkívül dimmelhető is, azaz fényereje változtatható, beleértve az éjszakai funkciót is. A Taneli lámpa méretei a következők: szélessége és magassága egyaránt 480 mm, mennyezettől való távolsága 55 mm. Erre az okos modellre 5 év garanciát vállalunk.
A fémből és akrilból készült ötszögletű Taneli mennyezeti lámpa remek választás mindazok számára, akik valami különlegeset keresnek. A Taneli beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 54 W, fényereje 4101 lumen. A fehér lámpa színhőmérséklete 3000-6500 K között tetszés szerint változtatható, méghozzá úgy, hogy a lámpa egyes részei külön-külön is képesek meleg, természetes vagy éppen hideg fehér fénnyel világítani. A mennyezeti lámpa ezenkívül dimmelhető is, azaz fényereje változtatható, beleértve az éjszakai funkciót is. A Taneli lámpa méretei a következők: szélessége és magassága egyaránt 480 mm, mennyezettől való távolsága 55 mm. Erre az okos modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3098 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 4101 |
| Teljesítmény | 54W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 40000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 54.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 54W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 55.0 |
| Horizontális (mm) | 480.0 |
| Vertikális (mm) | 480.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6500 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 528 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Éjszakai funkció | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |