Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Tariq függeszték matt fekete IP20 72128
Az egyszerű, letisztult dizájnnal készült Tariq függeszték remek választás szinte bármely modern konyhába. Fénye hathatós segítséget nyújt az ételek előkészítése, a sütés-főzés és a tálalás során. A matt fekete színű alumínium modellt egyetlen hosszú, vízszintes rúd alkotja, amelyet két tartókábel erősít a dísztalphoz. A lámpát fehér akrilbúra egészíti ki, és hosszú, téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Tariq a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 30 W, fényereje búrával 1650 lumen, búra nélkül 3000 lumen, élettartama pedig igazán kiemelkedő: 36 000 óra! A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, és ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez. A függeszték méretei a következők: szélessége 1200 mm, belógása 1300 mm, beépítési mélysége 600 mm.
Az egyszerű, letisztult dizájnnal készült Tariq függeszték remek választás szinte bármely modern konyhába. Fénye hathatós segítséget nyújt az ételek előkészítése, a sütés-főzés és a tálalás során. A matt fekete színű alumínium modellt egyetlen hosszú, vízszintes rúd alkotja, amelyet két tartókábel erősít a dísztalphoz. A lámpát fehér akrilbúra egészíti ki, és hosszú, téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Tariq a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 30 W, fényereje búrával 1650 lumen, búra nélkül 3000 lumen, élettartama pedig igazán kiemelkedő: 36 000 óra! A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást kelt, és ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez. A függeszték méretei a következők: szélessége 1200 mm, belógása 1300 mm, beépítési mélysége 600 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | függeszték |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1650lm |
| Teljesítmény | 30W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 36000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |