Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Tartu kültéri mennyezeti lámpa matt fekete IP44 7898
A minimál dizájn képviselői közé tartozó Tartu kültéri mennyezeti lámpa remek választás lehet a terasz megvilágítására. A kerek, matt fekete színű alumínium lámpát fehér, műanyag búra egészíti ki, és beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 24 W, fényereje 2500 lumen, színhőmérséklete pedig a lámpa tetején található beépített csúszkás kapcsolóval változtatható: 2800, 4000, vagy 6000 K. Ez annyit jelent, hogy a Tartu képes hideg, természetes vagy éppen meleg fehér fénnyel világítani. A fényforrás élettartama 20 000 óra. A Tartu IP44-es védettséggel rendelkezik, azaz legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A kültéri lámpa átmérője 300 mm, mennyezettől mért távolsága 40 mm. A Tartu kültéri lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A minimál dizájn képviselői közé tartozó Tartu kültéri mennyezeti lámpa remek választás lehet a terasz megvilágítására. A kerek, matt fekete színű alumínium lámpát fehér, műanyag búra egészíti ki, és beépített LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 24 W, fényereje 2500 lumen, színhőmérséklete pedig a lámpa tetején található beépített csúszkás kapcsolóval változtatható: 2800, 4000, vagy 6000 K. Ez annyit jelent, hogy a Tartu képes hideg, természetes vagy éppen meleg fehér fénnyel világítani. A fényforrás élettartama 20 000 óra. A Tartu IP44-es védettséggel rendelkezik, azaz legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A kültéri lámpa átmérője 300 mm, mennyezettől mért távolsága 40 mm. A Tartu kültéri lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 7898 |
| Megnevezés | Tartu |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Technikai |
| Ajánlott használati helyiség | terasz |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 2500lm |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 40.0 |
| Átmérő (mm) | 300.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 2800-6000 |
| Gyártó | Rábalux |