Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Tekla modern stílusú asztali lámpa LED 10W 700lm 3000-6000K 2977
A modern stílusú Tekla asztali lámpa remek választás lehet a dolgozószobába vagy a gyerekszobába. A fémből és műanyagból készült, fehér színű modell állítható funkcióinak köszönhetően igazán hasznos segítség lehet a munkavégzésben, tanulásban. Az érintőkapcsolóval szerelt Tekla energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 10 W, fényereje 700 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000-6000 K között állítható, képes tehát meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. Ezt a funkciót - csakúgy, mint a fényerőt - a lámpa talpán elhelyezett érintőkapcsoló segítségével kezelhetjük. Az asztali lámpa lapos, korong alakú feje ugyancsak mozgatható. A Tekla asztali lámpa méretei a következők: a dísztalp átmérője 150 mm, a lámpa teljes magassága 430 mm, a búra átmérője 140 mm.
A modern stílusú Tekla asztali lámpa remek választás lehet a dolgozószobába vagy a gyerekszobába. A fémből és műanyagból készült, fehér színű modell állítható funkcióinak köszönhetően igazán hasznos segítség lehet a munkavégzésben, tanulásban. Az érintőkapcsolóval szerelt Tekla energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 10 W, fényereje 700 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000-6000 K között állítható, képes tehát meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. Ezt a funkciót - csakúgy, mint a fényerőt - a lámpa talpán elhelyezett érintőkapcsoló segítségével kezelhetjük. Az asztali lámpa lapos, korong alakú feje ugyancsak mozgatható. A Tekla asztali lámpa méretei a következők: a dísztalp átmérője 150 mm, a lámpa teljes magassága 430 mm, a búra átmérője 140 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 2977 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | dolgozószoba, gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 700 |
| Teljesítmény | 10W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 10.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 10W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Vertikális (mm) | 430.0 |
| Átmérő (mm) | 150.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6000 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |