Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Temse LED kültéri fali lámpa 3W 140lm 4000K antracit IP65 77065
A Temse kültéri fali lámpát a teraszra vagy a ház külső falára ajánljuk mindazoknak, akik egy igazán modern megjelenésű, letisztult formavilágú lámpát keresnek kültéri használatra. Az antracitszürke alumínium modellt szögletes, lefelé szűkülő forma jellemzi, és átlátszó műanyagbúrával, valamint hosszúkás, téglalap alakú dísztalppal egészüli ki. A Temse a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 140 lumen, búra nélkül 280 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 75 mm, magassága 170 mm, faltól mért távolsága 60 mm. A Temse IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. Ez a strapabíró lámpa ellenáll a szélsőséges időjárási körülményeknek, ideális működési hőmérsékleti tartománya –30 °C–50 °C.
A Temse kültéri fali lámpát a teraszra vagy a ház külső falára ajánljuk mindazoknak, akik egy igazán modern megjelenésű, letisztult formavilágú lámpát keresnek kültéri használatra. Az antracitszürke alumínium modellt szögletes, lefelé szűkülő forma jellemzi, és átlátszó műanyagbúrával, valamint hosszúkás, téglalap alakú dísztalppal egészüli ki. A Temse a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 140 lumen, búra nélkül 280 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 75 mm, magassága 170 mm, faltól mért távolsága 60 mm. A Temse IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett. Ez a strapabíró lámpa ellenáll a szélsőséges időjárási körülményeknek, ideális működési hőmérsékleti tartománya –30 °C–50 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77065 |
| Megnevezés | Temse |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 140lm |
| Teljesítmény | 3W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP65 |
| Lámpa színe | antracit |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 3.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 3W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 60.0 |
| Horizontális (mm) | 75.0 |
| Vertikális (mm) | 170.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Fényforrás fényárama | 280lm |
| Ideális működési tartomány | "-30°C;50° |
| Gyártó | Rábalux |