Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Tesia kerek ezüstszínű mennyezeti okos lámpa LED 60W 5000lm 3000-6000K 3317
A kerek Tesia mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik egyszerű, letisztult megjelenésű, ugyanakkor sok extrát nyújtó okos lámpát szeretnének modern nappalijukba vagy hálószobájukba. A Tesia esetében a fémből készült, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyag búra egészíti ki. A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 60W, fényereje 5000 lumen, színhőmérséklete pedig 3000–6000 K között tetszés szerint változtatható fali kapcsoló vagy távirányító segítségével. A fényforrás élettartama egészen lenyűgöző: 50 000 óra! A Tesia dimmelhető is, azaz fényerejét kedvünk szerint változtathatjuk távirányító segítségével. További extrák a memória, az időzítő és az éjszakai funkció. A különösen vékony kialakítású mennyezeti lámpa átmérője 600 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 50 mm.
A kerek Tesia mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik egyszerű, letisztult megjelenésű, ugyanakkor sok extrát nyújtó okos lámpát szeretnének modern nappalijukba vagy hálószobájukba. A Tesia esetében a fémből készült, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyag búra egészíti ki. A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 60W, fényereje 5000 lumen, színhőmérséklete pedig 3000–6000 K között tetszés szerint változtatható fali kapcsoló vagy távirányító segítségével. A fényforrás élettartama egészen lenyűgöző: 50 000 óra! A Tesia dimmelhető is, azaz fényerejét kedvünk szerint változtathatjuk távirányító segítségével. További extrák a memória, az időzítő és az éjszakai funkció. A különösen vékony kialakítású mennyezeti lámpa átmérője 600 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 50 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3317 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 5000 |
| Teljesítmény | 60W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 60.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 60W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 50.0 |
| Átmérő (mm) | 600.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6000 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 551 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Pótbúra | 19946 |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 1800 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |