Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Tesia modern megjelenésű fekete függeszték LED 60W 2700lm/4800lm 3000–6000K 71041
A nagyméretű, kerek Tesia mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik egyszerű, ugyanakkor hatékony és hosszú életű modellt keresnek modern nappalijukba vagy hálószobájukba. Ez a vékony kialakítású lámpa praktikus és helytakarékos, ugyanakkor hosszú éveken át megbízhatóan biztosítja a szoba világítását. A fémből készült fekete színű lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki. A Tesia beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 60 W, fényereje búrával 2700 lumen, búra nélkül 4800 lumen, élettartama pedig egészen rendkívüli: 50 000 óra! A villogásmentes fényforrás színhőmérséklete 3000–6000 K között állítható, azaz képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. A lámpa továbbá dimmelhető, azaz fényereje is állítható, valamint memória és éjszakai funkcióval is rendelkezik. A Tesia CRI-je (színvisszaadási indexe) 80% feletti, ami kiemelkedően jónak számít. A mennyezeti lámpa átmérője 600 mm, beépítési átmérője 100mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 1200 mm.
A nagyméretű, kerek Tesia mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik egyszerű, ugyanakkor hatékony és hosszú életű modellt keresnek modern nappalijukba vagy hálószobájukba. Ez a vékony kialakítású lámpa praktikus és helytakarékos, ugyanakkor hosszú éveken át megbízhatóan biztosítja a szoba világítását. A fémből készült fekete színű lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki. A Tesia beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 60 W, fényereje búrával 2700 lumen, búra nélkül 4800 lumen, élettartama pedig egészen rendkívüli: 50 000 óra! A villogásmentes fényforrás színhőmérséklete 3000–6000 K között állítható, azaz képes meleg, természetes vagy hideg fehér fénnyel világítani. A lámpa továbbá dimmelhető, azaz fényereje is állítható, valamint memória és éjszakai funkcióval is rendelkezik. A Tesia CRI-je (színvisszaadási indexe) 80% feletti, ami kiemelkedően jónak számít. A mennyezeti lámpa átmérője 600 mm, beépítési átmérője 100mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 1200 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71041 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 2700 |
| Teljesítmény | 60W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 60.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 60W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1200.0 |
| Átmérő (mm) | 600.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-6000 |
| Távirányító | igen |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Póttávirányító cikkszáma | 551 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | távirányítóval |
| Pótbúra | 19946 |
| Memória funkció | igen |
| Időzítő funkció | igen |
| Időzítés ideje (s) | 1800 |
| Éjszakai funkció | igen |
| Beépítési méret (mm) | 100.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Színhő állítás módja | kapcsolóval/ távirányítóval |
| Időzítés módja | távirányítóval |
| Memória módja | kapcsolóval/ távirányítóval |
| Fényforrás fényárama | 4800 |
| Gyártó | Rábalux |