Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Toma modern megjelenésű mennyezeti lámpa LED 30W 2100lm 4000K 3875
A csillogó effekttel ellátott Toma fürdőszobai lámpa nagyszerű választás, ha fürdőnk világítását egy modern, visszafogott megjelenésű mennyezeti lámpa segítségével szeretnénk megoldani. A fémből készült, krómszínű lámpatestet fehér akrilbúra egészíti ki. A kerek mennyezeti lámpa energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 30 W, fényereje 2100 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A természetes fehér fényt sugárzó fényforrás élettartama igazán fantasztikus: 50 000 óra! A Toma fürdőszobai lámpa IP44-es védettséggel rendelkezik, amely garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A mennyezeti lámpa átmérője 375 mm, mennyezettől mért távolsága 63 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
A csillogó effekttel ellátott Toma fürdőszobai lámpa nagyszerű választás, ha fürdőnk világítását egy modern, visszafogott megjelenésű mennyezeti lámpa segítségével szeretnénk megoldani. A fémből készült, krómszínű lámpatestet fehér akrilbúra egészíti ki. A kerek mennyezeti lámpa energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 30 W, fényereje 2100 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A természetes fehér fényt sugárzó fényforrás élettartama igazán fantasztikus: 50 000 óra! A Toma fürdőszobai lámpa IP44-es védettséggel rendelkezik, amely garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A mennyezeti lámpa átmérője 375 mm, mennyezettől mért távolsága 63 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3875 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2100 |
| Teljesítmény | 30W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 30.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 30W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 63.0 |
| Átmérő (mm) | 375.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19872 |
| Csillogó effekt | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |