Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Trogir kültéri fali lámpa antracit IP44 7134
A modern stílusú Trogir kültéri fali lámpa antracitszürke színben, alumíniumból készül és fehér műanyagbúra egészíti ki. Jó szolgálatot tehet a teraszon vagy bárhol máshol a ház külső falán, ahol világításra van szükségünk. A Trogir beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 6,5 W, fényereje 590 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. Az egyszerű formatervezésű kültéri lámpa szélessége 200 mm, magassága 50 mm, faltól mért távolsága 132 mm. IP44-es védettséggel rendelkezik, azaz legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Trogir kültéri fali lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A modern stílusú Trogir kültéri fali lámpa antracitszürke színben, alumíniumból készül és fehér műanyagbúra egészíti ki. Jó szolgálatot tehet a teraszon vagy bárhol máshol a ház külső falán, ahol világításra van szükségünk. A Trogir beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 6,5 W, fényereje 590 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. Az egyszerű formatervezésű kültéri lámpa szélessége 200 mm, magassága 50 mm, faltól mért távolsága 132 mm. IP44-es védettséggel rendelkezik, azaz legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Trogir kültéri fali lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 7134 |
| Megnevezés | Trogir |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 590lm |
| Teljesítmény | 6,5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | antracit |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 6.5 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 6,5W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 132.0 |
| Horizontális (mm) | 200.0 |
| Vertikális (mm) | 50.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Gyártó | Rábalux |