Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Tumnus fali lámpa ezüst/ súrolt alumínium IP20 71011
A szögletes Tumnus fali lámpa minimál dizájnjának köszönhetően a legtöbb modern nappali berendezésébe könnyen beilleszthető, ráadásul jelentős fényerővel bír, így akár több másik lámpát is kiválthat a szobában. A fémből készült modell szálcsiszolt alumínium színű függőleges, téglalap formájú dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A lámpát ezenkívül mindössze egy négyzet alakú elem alkotja, amely a fehér színű műanyagbúrán keresztül természetes fehér fényt bocsát ki. A Tumnus a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 14 W, fényereje búrával 1060 lumen, búra nélkül 1500 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű lámpa természetes fehér fénye modern, tiszta hatást kelt, ami ideális otthonunk egyik nagy forgalmú helyiségébe, a nappaliba. A Tumnus fali lámpa méretei a következők: szélessége 300 mm, magassága 320 mm, faltól mért távolsága 65 mm.
A szögletes Tumnus fali lámpa minimál dizájnjának köszönhetően a legtöbb modern nappali berendezésébe könnyen beilleszthető, ráadásul jelentős fényerővel bír, így akár több másik lámpát is kiválthat a szobában. A fémből készült modell szálcsiszolt alumínium színű függőleges, téglalap formájú dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A lámpát ezenkívül mindössze egy négyzet alakú elem alkotja, amely a fehér színű műanyagbúrán keresztül természetes fehér fényt bocsát ki. A Tumnus a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 14 W, fényereje búrával 1060 lumen, búra nélkül 1500 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű lámpa természetes fehér fénye modern, tiszta hatást kelt, ami ideális otthonunk egyik nagy forgalmú helyiségébe, a nappaliba. A Tumnus fali lámpa méretei a következők: szélessége 300 mm, magassága 320 mm, faltól mért távolsága 65 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | fali lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1060lm |
| Teljesítmény | 14W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst/ súrolt alumínium |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |