Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Turgon modern megjelenésű pultmegvilágító LED 13W 1190lm/1470lm 3000K, 4000K, 6000K 75016
A modern stílusú, számos extra funkcióval felszerelt Turgon pultmegvilágító lámpa nélkülözhetetlen segítség a konyhában. Az alumíniumból készült krómszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, és krómszínű, téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a falra. Az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrás teljesítménye 13 W, fényereje búrával 1190 lumen, búra nélkül 1470 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A színhőmérséklet három lépésben állítható (3000, 4000 vagy 6000 K), ezenkívül a lámpa dimmelhető, azaz fényereje változtatható, valamint memória funkcióval is rendelkezik. Mindhárom extra funkció érintőkapcsoló segítségével állítható. A lámpa IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Turgon pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 490 mm, faltól mért távolsága 105 mm, beépítési mélysége 195 mm.
A modern stílusú, számos extra funkcióval felszerelt Turgon pultmegvilágító lámpa nélkülözhetetlen segítség a konyhában. Az alumíniumból készült krómszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, és krómszínű, téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a falra. Az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrás teljesítménye 13 W, fényereje búrával 1190 lumen, búra nélkül 1470 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A színhőmérséklet három lépésben állítható (3000, 4000 vagy 6000 K), ezenkívül a lámpa dimmelhető, azaz fényereje változtatható, valamint memória funkcióval is rendelkezik. Mindhárom extra funkció érintőkapcsoló segítségével állítható. A lámpa IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Turgon pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 490 mm, faltól mért távolsága 105 mm, beépítési mélysége 195 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 75016 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fürdőszobai lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 1190 |
| Teljesítmény | 13W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 13.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 13W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 105.0 |
| Horizontális (mm) | 490.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000, 4000, 6000 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Memória funkció | igen |
| Beépítési mélység (mm) | 155.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Színhő állítás módja | érintőkapcsolóval |
| Memória módja | érintőkapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 1470 |
| Gyártó | Rábalux |