Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Vendel mennyezeti lámpa fehér IP20 75015
A mozgásérzékelővel ellátott, négyzet alakú Vendel mennyezeti lámpát egyszerű, letisztult dizájn jellemzi, amelynek köszönhetően ez a modell szinte bármely modern nappali vagy hálószoba berendezésének diszkrét, praktikus darabja lehet. A fémből készült fehér lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa szögletes formáját lekerekített sarkak lágyítják. A Vendel a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1460 lumen, búra nélkül 2400 lumen, élettartama pedig igazán fantasztikus: 50 000 óra! A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. A szenzor 6 méter távolságból 120°-os látószögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A Vendel mennyezeti lámpa mérete 375x375 mm, mennyezettől mért távolsága mindössze 65 mm.
A mozgásérzékelővel ellátott, négyzet alakú Vendel mennyezeti lámpát egyszerű, letisztult dizájn jellemzi, amelynek köszönhetően ez a modell szinte bármely modern nappali vagy hálószoba berendezésének diszkrét, praktikus darabja lehet. A fémből készült fehér lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa szögletes formáját lekerekített sarkak lágyítják. A Vendel a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 24 W, fényereje búrával 1460 lumen, búra nélkül 2400 lumen, élettartama pedig igazán fantasztikus: 50 000 óra! A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít. A szenzor 6 méter távolságból 120°-os látószögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A Vendel mennyezeti lámpa mérete 375x375 mm, mennyezettől mért távolsága mindössze 65 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1460lm |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 6m, 120° |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érzékelő típusa | mozgásérzékelős, fényérzékelő |