Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Wasabi sólámpa LED 1W RGB 3680
A mediterrán stílusú Wasabi dekorlámpa hangulatos fényforrás lehet a nappaliban, a hálószobában vagy a gyerekszobában. A narancssárga sólámpa tölgyfából készült, kerek dísztalppal egészül ki és RGB-világításra képes, aminek köszönhetően igazán hangulatos megvilágítást biztosít a szobában. A Wasabi varázslatos színeiben nemcsak a felnőttek, de a legkisebbek is szívesen gyönyörködnek elalvás előtt. A sólámpa beépített LED fényforrásának teljesítménye 1 W. Az USB-ről működtethető dekorlámpa szélessége 75 mm, magassága 125 mm.
A mediterrán stílusú Wasabi dekorlámpa hangulatos fényforrás lehet a nappaliban, a hálószobában vagy a gyerekszobában. A narancssárga sólámpa tölgyfából készült, kerek dísztalppal egészül ki és RGB-világításra képes, aminek köszönhetően igazán hangulatos megvilágítást biztosít a szobában. A Wasabi varázslatos színeiben nemcsak a felnőttek, de a legkisebbek is szívesen gyönyörködnek elalvás előtt. A sólámpa beépített LED fényforrásának teljesítménye 1 W. Az USB-ről működtethető dekorlámpa szélessége 75 mm, magassága 125 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3680 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Dekor lámpa |
| Lámpa stílusa | Mediterrán |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, gyerekszoba |
| Teljesítmény | 1W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | tölgy |
| Lámpa anyaga | kősó/ fa |
| Búra színe | narancs |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 1.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 1W |
| Használt feszültség | DC 5V |
| Horizontális (mm) | 75.0 |
| Vertikális (mm) | 125.0 |
| RGB | igen |
| Érintésvédelmi osztály | III |
| Gyártó | Rábalux |