Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Willow fali lámpa matt fekete IP20 6969
A modern stílusú, kerek Willow fali lámpa egyszerű, mégis egyedi dizájnjával remek választás lehet a nappali vagy a hálószoba falára. A fémből készült, karika formájú matt fekete lámpatestet krómszínű dekorelemek és fehér műanyagbúra egészíti ki. A Willow kerek, matt fekete dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A lámpa beépített fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 12 W, fényereje 750 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, tiszta, modern hatást keltve. A fali lámpa méretei a következők: szélessége 240 mm, magassága 245 mm, faltól mért távolsága 65 mm, beépítési átmérője 140 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
A modern stílusú, kerek Willow fali lámpa egyszerű, mégis egyedi dizájnjával remek választás lehet a nappali vagy a hálószoba falára. A fémből készült, karika formájú matt fekete lámpatestet krómszínű dekorelemek és fehér műanyagbúra egészíti ki. A Willow kerek, matt fekete dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A lámpa beépített fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 12 W, fényereje 750 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, tiszta, modern hatást keltve. A fali lámpa méretei a következők: szélessége 240 mm, magassága 245 mm, faltól mért távolsága 65 mm, beépítési átmérője 140 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6969 |
| Megnevezés | Willow |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 750lm |
| Teljesítmény | 12W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 12.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 12W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 65.0 |
| Horizontális (mm) | 240.0 |
| Vertikális (mm) | 245.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 140.0 |
| Gyártó | Rábalux |