Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Yola napelemes lámpa szatin króm IP44 7850
A Yola kültéri napelemes lámpával RGB színváltós funkciójának köszönhetően, varázslatos hangulatot teremthetünk a teraszon vagy éppen a kertben. A szatin króm színű, felakasztható dekor lámpa fémből és üvegből készül, megjelenésében modern és játékos. Beépített, energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik, melynek energiafogyasztása 0,06 W, fényereje 1 lumen, névleges élettartama pedig mintegy 6000 óra. A napelem típusa: AA NiMH 60mAh. A Yola szolár hangulatlámpa teljes magassága 135 mm, a gömb alakú búra átmérője 60 mm. Ez a modell IP44-es védettséggel rendelkezik, azaz legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
A Yola kültéri napelemes lámpával RGB színváltós funkciójának köszönhetően, varázslatos hangulatot teremthetünk a teraszon vagy éppen a kertben. A szatin króm színű, felakasztható dekor lámpa fémből és üvegből készül, megjelenésében modern és játékos. Beépített, energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik, melynek energiafogyasztása 0,06 W, fényereje 1 lumen, névleges élettartama pedig mintegy 6000 óra. A napelem típusa: AA NiMH 60mAh. A Yola szolár hangulatlámpa teljes magassága 135 mm, a gömb alakú búra átmérője 60 mm. Ez a modell IP44-es védettséggel rendelkezik, azaz legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 7850 |
| Megnevezés | Yola |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | kert |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1lm |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | szatin króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 6000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 0.06 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 0,06W |
| Használt feszültség | DC 1.2V |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 135.0 |
| Horizontális (mm) | 60.0 |
| RGB | igen |
| Akkumulátor/elem | 1,2V 60mAh |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |
| Akkumulátor töltési idő | 6.0 |
| Akkumulátor üzemidő | 8.0 |
| Gyártó | Rábalux |