Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Yordana függeszték szatin króm IP20 5280
Az egyszerű, letisztult dizájnnal készült Yordana függeszték modern nappalink vagy étkezőnk berendezésének stílusos darabja lehet. A szatinkróm színű, fém lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa szögletes dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Yordana beépített LED fényforrást tartalmaz, amelynek teljesítménye 27 W, fényereje 2150 lumen, élettartama 25 000 óra, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító lámpa elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését. A függeszték érintőkapcsoló segítségével három lépésben dimmelhető, azaz fényereje tetszés szerint változtatható. A függeszték méretei a következők: szélessége 1035 mm, magassága 50 mm, belógása 1600 mm.
Az egyszerű, letisztult dizájnnal készült Yordana függeszték modern nappalink vagy étkezőnk berendezésének stílusos darabja lehet. A szatinkróm színű, fém lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa szögletes dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A Yordana beépített LED fényforrást tartalmaz, amelynek teljesítménye 27 W, fényereje 2150 lumen, élettartama 25 000 óra, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító lámpa elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését. A függeszték érintőkapcsoló segítségével három lépésben dimmelhető, azaz fényereje tetszés szerint változtatható. A függeszték méretei a következők: szélessége 1035 mm, magassága 50 mm, belógása 1600 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | függeszték |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1800lm |
| Teljesítmény | 27W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | szatin króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |