Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Zenon mennyezeti lámpa LED 24W 2400lm 3000K, 4000K, 6000K 2698
Az egyszerű formatervezésű, strapabíró Zenon fürdőszobai mennyezeti lámpa sokkal többet nyújt, mint egy átlagos lámpa. Az energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkező modellt elsősorban a teraszra ajánljuk. A teljes egészében műanyagból készült, fehér színű Zenon fényforrása 24 W-os teljesítménnyel bír, fényereje 2400 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A fényforrás színhőmérsékletét tetszésünk szerint választhatjuk meg: beállíthatunk 3000, 4000 vagy 6000 K-t, azaz meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. A színhőmérsékletet a lámpatesten található kapcsoló segítségével módosíthatjuk. A Zenon IP54-es védettséggel rendelkezik, azaz káros porbehatás, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A lámpa burkolata ráadásul rendkívül ütés- és törésálló, az IK08-as kategóriába sorolható. A kültéri mennyezeti lámpa átmérője 280 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 51 mm.
Az egyszerű formatervezésű, strapabíró Zenon fürdőszobai mennyezeti lámpa sokkal többet nyújt, mint egy átlagos lámpa. Az energiatakarékos, beépített LED fényforrással rendelkező modellt elsősorban a teraszra ajánljuk. A teljes egészében műanyagból készült, fehér színű Zenon fényforrása 24 W-os teljesítménnyel bír, fényereje 2400 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A fényforrás színhőmérsékletét tetszésünk szerint választhatjuk meg: beállíthatunk 3000, 4000 vagy 6000 K-t, azaz meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. A színhőmérsékletet a lámpatesten található kapcsoló segítségével módosíthatjuk. A Zenon IP54-es védettséggel rendelkezik, azaz káros porbehatás, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A lámpa burkolata ráadásul rendkívül ütés- és törésálló, az IK08-as kategóriába sorolható. A kültéri mennyezeti lámpa átmérője 280 mm, mennyezettől mért távolsága pedig mindössze 51 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 2698 |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Technikai |
| Ajánlott használati helyiség | terasz |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 2400 |
| Teljesítmény | 24W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 24.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 24W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 51.0 |
| Vertikális (mm) | 51.0 |
| Átmérő (mm) | 280.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000-4000-6000 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |