Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Zernest kültéri fali lámpa E27 fekete IP54 77086
A modern stílusú, mozgásérzékelővel ellátott Zernest kültéri fali lámpát elsősorban a teraszra vagy a ház külső falára ajánljuk. Az alumíniumból készült szögletes, fekete színű modell henger alakú, átlátszó műanyagbúrával egészül ki, és szögletes dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A Zernest egy darab legfeljebb 15 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa E27. Mivel az átlátszó búra teljes egészében látni engedi a fényforrást, érdemes ezt a modellt a hagyományostól eltérő formájú, esztétikus izzóval használni. A mozgásérzékelő 2–6 méter távolságból, 110°-os látószögben érzékeli a mozgást. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 150 mm, magassága 270 mm, faltól mért távolsága 170 mm. A Zernest IP54-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Ezt a kültéri fali lámpát fényforrás nélkül szállítjuk.
A modern stílusú, mozgásérzékelővel ellátott Zernest kültéri fali lámpát elsősorban a teraszra vagy a ház külső falára ajánljuk. Az alumíniumból készült szögletes, fekete színű modell henger alakú, átlátszó műanyagbúrával egészül ki, és szögletes dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A Zernest egy darab legfeljebb 15 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa E27. Mivel az átlátszó búra teljes egészében látni engedi a fényforrást, érdemes ezt a modellt a hagyományostól eltérő formájú, esztétikus izzóval használni. A mozgásérzékelő 2–6 méter távolságból, 110°-os látószögben érzékeli a mozgást. A kültéri lámpa méretei a következők: szélessége 150 mm, magassága 270 mm, faltól mért távolsága 170 mm. A Zernest IP54-es védettséggel rendelkezik, ami garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Ezt a kültéri fali lámpát fényforrás nélkül szállítjuk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77086 |
| Megnevezés | Zernest |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, házfal |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | fekete |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 2-6m, 110° |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Hozzáadott fényforrást tartalmaz | nem |
| Foglalat darabszám | 1 |
| Foglalat típusa | E27 |
| Lámpatest műszaki adatok | E27 1x MAX 15W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 170.0 |
| Horizontális (mm) | 150.0 |
| Vertikális (mm) | 270.0 |
| Pótbúra | 20056 |
| Érzékelő típusa | PIR mozgásérzékelő, fényérzékelő |
| Gyártó | Rábalux |