Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Zoya mennyezeti LED lámpa 18W 1390lm 4000k 30x30cm króm 75032
A retró stílusú Zoya fürdőszobai mennyezeti lámpa praktikus és helytakarékos megoldást kínál a fürdőszoba megvilágítására. A krómszínű, négyzet alakú modell fémből készül, és fehér üvegbúra egészíti ki. Letisztult formatervezésének és visszafogott színeinek köszönhetően a Zoya remekül beilleszthető számos modern fürdő berendezésébe. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1390 lumen, búra nélkül 1850 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás kiemelkedő élettartammal bír: 30 000 órán keresztül szolgál ki bennünket. A természetes fehér fénnyel világító Zoya segítségével modern, tiszta hatást érhetünk el a fürdőszobában. A lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy ez a modell 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A fürdőszobai lámpa mérete 300x300 mm, mennyezettől mért távolsága 90 mm.
A retró stílusú Zoya fürdőszobai mennyezeti lámpa praktikus és helytakarékos megoldást kínál a fürdőszoba megvilágítására. A krómszínű, négyzet alakú modell fémből készül, és fehér üvegbúra egészíti ki. Letisztult formatervezésének és visszafogott színeinek köszönhetően a Zoya remekül beilleszthető számos modern fürdő berendezésébe. A mennyezeti lámpa a G energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1390 lumen, búra nélkül 1850 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás kiemelkedő élettartammal bír: 30 000 órán keresztül szolgál ki bennünket. A természetes fehér fénnyel világító Zoya segítségével modern, tiszta hatást érhetünk el a fürdőszobában. A lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy ez a modell 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A fürdőszobai lámpa mérete 300x300 mm, mennyezettől mért távolsága 90 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fürdőszobai lámpa |
| Lámpa stílusa | Retro |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1390 |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 18.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 18W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 90.0 |
| Horizontális (mm) | 300.0 |
| Vertikális (mm) | 300.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 20101 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 1850 |