Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Home FLL STAND 2/30 állványos LED fényvető reflektor, 2x 30W, 2x2400 lm IP65 FLL STAND 2/30
Állványos, LED-es, hordozható FLL STAND 2/30 fényvető kül és beltéren egyaránt használható. A felszerelt 2 db egyenként 30 W teljesítményű LED fényforrás 4000 lumen erősségben világít. A termék csatlakozóvezetéke 2,1 méter hosszú, amit az állványon található kábeltartóra feltekerhető. Optimális építési, felújítási munkaterületek és megfelelő megvilágítást igénylő hobbitevékenységek megvilágítására. Összeszerelése rendkívül gyors és egyszerű.
Állványos, LED-es, hordozható FLL STAND 2/30 fényvető kül és beltéren egyaránt használható. A felszerelt 2 db egyenként 30 W teljesítményű LED fényforrás 4000 lumen erősségben világít. A termék csatlakozóvezetéke 2,1 méter hosszú, amit az állványon található kábeltartóra feltekerhető. Optimális építési, felújítási munkaterületek és megfelelő megvilágítást igénylő hobbitevékenységek megvilágítására. Összeszerelése rendkívül gyors és egyszerű.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| megnevezés | állványos reflektor |
| színe | sárga / fekete |
| teljesítmény | 2 x 30 W |
| hordozható | igen |
| fényforrás típusa | LED (SMD) |
| fényforrások száma | 2 |
| fényerő | 2 x 2400 lumen |
| színhőmérséklet | 4000 K |
| IP védettségi fokozat | IP65 |
| tápkábel hossza | 2,1 m |
| tápellátás | 220-240 V~ / 50-60 Hz |
| méret | 0,7 x 0,8 x (0,8-1,7) m |
| tömeg | 3 kg |
| egyéb információ a lámpatestbe | n a LED fényforrás nem cserélhető • a lámpa nem alkalmas kiemelő világításra |
| gyártó | somogyi |