Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Relpol GZT80 relé alj foglalat
Készleten
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
11
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | RELPOL |
| Relé tartozékok típusa | foglalat |
| A csapok száma | 8 |
| Jelenlegi értékelés | 12A |
| Alkalmazás | T-R4 |
| Beépítési | DIN, panelen |
| vezet | csavaros kapcsok |
| Relé sorozata | RM84, RM85, RM87L, RM87P, RMB841, RMB851 |
| Üzemi hőmérséklet | -40 ... 70 ° C |
| A test méretei | 75.3 x 15.5 x 61mm |
| Névleges feszültség | 300V AC |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Finder 95.05 relé foglalat 40.51,52,61 reléhez
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.496 Ft
Finder műanyag relé kiemelő és rögzítő kengyel 095.01
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
184 Ft
Finder 95.03 relé foglalat 40.31 reléhez
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
1.607 Ft
Finder 95.85.3 relé foglalat 40.51,41 reléhez
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.070 Ft
Finder relé foglalat 55.34 és 55.32 típusú relékhez 94.74
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.226 Ft