Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
RGB LED szalag szett 5m 220-240V 5050 SMD 30 LED/m 7,2W/m 55862
A 150 db LED-ből álló fényfüzér lenyűgöző fényhatást nyújt, amelyet egyszerűen vezérlehet a tartozék távirányító segítségével. A fényfüzér vezérlőegységébe épített mikrofon segítségével a környezeti hangokra, zenére is képes világítani.Válasszon a színpaletta közül egy színt vagy állítson be az előre definiált színmódok közül egyet, hogy igazán hangulatos atmoszférát teremtsen otthonában. Választhat villogó, lassan pulzáló vagy színátmenetes effekteket, hogy egyedi és varázslatos fényjátékot hozzon létre.
A beltéri és kültéri* használatra tervezett fényfüzér hossza lehetővé teszi, hogy könnyedén dekorálhatja vele a lakás és kert különböző részeit, feldobva ezzel a szürke hétköznapokat, ünnepeket vagy bármilyen eseményt. Tegye otthonát még élvezetesebbé és hangulatosabbá ezzel a fényfüzérrel, amely modern technológiát és lenyűgöző fényhatást kombinál.
- RGB 5050 SMD technológia
- Nagy fényerő
- Tartozék távirányító és csavaros rögzítő klipszek
- Kényelmesen vezérelheti a világítását
- Állítható szín és fényerő
- Beltéren és kültéren is használható*
A 150 db LED-ből álló fényfüzér lenyűgöző fényhatást nyújt, amelyet egyszerűen vezérlehet a tartozék távirányító segítségével. A fényfüzér vezérlőegységébe épített mikrofon segítségével a környezeti hangokra, zenére is képes világítani.Válasszon a színpaletta közül egy színt vagy állítson be az előre definiált színmódok közül egyet, hogy igazán hangulatos atmoszférát teremtsen otthonában. Választhat villogó, lassan pulzáló vagy színátmenetes effekteket, hogy egyedi és varázslatos fényjátékot hozzon létre.
A beltéri és kültéri* használatra tervezett fényfüzér hossza lehetővé teszi, hogy könnyedén dekorálhatja vele a lakás és kert különböző részeit, feldobva ezzel a szürke hétköznapokat, ünnepeket vagy bármilyen eseményt. Tegye otthonát még élvezetesebbé és hangulatosabbá ezzel a fényfüzérrel, amely modern technológiát és lenyűgöző fényhatást kombinál.
- RGB 5050 SMD technológia
- Nagy fényerő
- Tartozék távirányító és csavaros rögzítő klipszek
- Kényelmesen vezérelheti a világítását
- Állítható szín és fényerő
- Beltéren és kültéren is használható*
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Vezérlőegység adatai | |
| Bemenet | DC 12V |
| Kimenet | DC 12V, max. 6A 72W |
| Méret | 50 x 14 x 12 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Adapter adatai | |
| Bemenet | 200 - 240V AC, 50/60 Hz, max. 0.35A |
| Kimenet | 12V DC, max. 2A, 24W |
| Általános adatok | |
| Kommunikáció | IR távirányító |
| LED-ek száma | 150 db SMD LED (30 LED / m) |
| LED színe | RGBIC - 16 millió szín |
| Teljesítmény | 7,2 W |
| Teljes méret | 6,6 m |
| Távolság az adapter és az első LED között | 1,6 m |
| Világító szakasz | 5 m |
| Formák közötti távolság | 3,3 cm |
| Anyaga | Műanyag |
| Kábel szín | Fehér |
| Távirányító energiaellátása | CR2025 elem (tartozék) |
| *Védelem | LED szalag:IP65 |
| Vezérlőegység és adapter csatlakozás | IP20 |