Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
RGB LED szalag szett 5m 60 LED/m 5050 RGB IP65 DA00270
Ennek a többfunkciós RGB LED szalagnak a felhasználásánál csak a képzelete szabhat határt. Használja otthon, üzletében vagy irodájában, ahol kellemes környezetet szeretne teremteni!
Termékünk vízálló, piros - kék - zöld színekben világít, a fényerő és a szín állítható. Beállítható még rajta az átmenetes színváltás, az átmenet nélküli színváltás, villogás stb. Remek dekoráció! Távirányító segítségével kényelmesen vezérelhető. Hátoldala öntapadós, így bárhol könnyedén rögzítheti kül- és beltéren egyaránt. Ideális lehet otthonok, irodák, filagóriák, üzletek, boltok kirakatainak dekorálására is.
A szalagot tetszőlegesen lerövidítheti vagy a tápegység függvényében meghosszabbíthatja.
- 5 méteres hossz
- 5050 RGB
- SMD LED
- Öntapadós
- Vízálló
- Egyszerű telepítés
- Távirányítóval
Ennek a többfunkciós RGB LED szalagnak a felhasználásánál csak a képzelete szabhat határt. Használja otthon, üzletében vagy irodájában, ahol kellemes környezetet szeretne teremteni!
Termékünk vízálló, piros - kék - zöld színekben világít, a fényerő és a szín állítható. Beállítható még rajta az átmenetes színváltás, az átmenet nélküli színváltás, villogás stb. Remek dekoráció! Távirányító segítségével kényelmesen vezérelhető. Hátoldala öntapadós, így bárhol könnyedén rögzítheti kül- és beltéren egyaránt. Ideális lehet otthonok, irodák, filagóriák, üzletek, boltok kirakatainak dekorálására is.
A szalagot tetszőlegesen lerövidítheti vagy a tápegység függvényében meghosszabbíthatja.
- 5 méteres hossz
- 5050 RGB
- SMD LED
- Öntapadós
- Vízálló
- Egyszerű telepítés
- Távirányítóval
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Mérete | 5000 x 9,5 x 2,7 mm |
| SMD LED mérete | 5 x 5 mm |
| SMD LED -ek száma | 60 db / m |
| Tartozék | Távirányító:44 gombos, tápellátása:1 x CR2025 (tartozék) |
| Vezérlőegység | |
| Adapter | |
| Hálózati kábel | fekete, 1 méter |
| IP védelem | IP65 |
| Energia osztály | A |
| Élettartama | 50.000 óra |
| Vezérlőegység | |
| Bemenet | DC 12 V |
| Kimenet | DC 12 V Max |
| Adapter - AC / DC | |
| Model | JCY-1250 |
| Bemenet | AC 100 - 240 V, ~50Hz / 60Hz, 1,6 A |
| Kimenet | DC 12 V, 5 A |