Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Rock asztali sólámpa E14 1x15W 4127
Természetes kősóból készített, hangulatvilágításra alkalmas sólámpa körülbelül 22 cm-es magassággal. A narancsos színű, fa talapzatú, hálózati vezetékkel és kapcsolóval ellátott dekor lámpa 1 darab E14-es foglalatú, 15W teljesítményű parfüm izzót is tartalmaz. A sólámpa energiatakarékos fényforrással nem működtethető!
4-5 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 19.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
58
Természetes kősóból készített, hangulatvilágításra alkalmas sólámpa körülbelül 22 cm-es magassággal. A narancsos színű, fa talapzatú, hálózati vezetékkel és kapcsolóval ellátott dekor lámpa 1 darab E14-es foglalatú, 15W teljesítményű parfüm izzót is tartalmaz. A sólámpa energiatakarékos fényforrással nem működtethető!
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 4127 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Dekor lámpa |
| Lámpa stílusa | Mediterrán |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 90 |
| Teljesítmény | 15W |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | narancs |
| Lámpa anyaga | kősó/ fa |
| Búra színe | piros-narancs |
| Fényforrás élettartama (h) | 1000 |
| Hozzáadott fényforrást tartalmaz | igen |
| Energiaosztály | G |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 15.0 |
| Foglalat darabszám | 1 |
| Foglalat típusa | E14 |
| Lámpatest műszaki adatok | E14 1x MAX 15W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Vertikális (mm) | 220.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 2700 |
| Kapcsoló típusa | vezetékes kapcsoló |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Gyártó | Rábalux |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Rábalux Rock asztali sólámpa E14 1x15W 4120
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
4.990 Ft
Rábalux Igdrasil dekor sólámpa narancssárga IP20 76009
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
9.990 Ft
Rábalux Rock asztali lámpa E14 15W 4130
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
13.990 Ft
Vesuvius sólámpa E14 1x15W Rábalux 4096
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
12.990 Ft
Rábalux Saltor beltéri mécsestartó dekorációs sólámpa 76024
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
2.990 Ft
Rábalux Mandali asztali sólámpa mandala mintával 76031
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
9.990 Ft
Rábalux Soluna sólámpa dekorciós lámpatest 76034
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
4.990 Ft
Rábalux Soluna sólámpa dekorciós lámpatest 76035
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
4.990 Ft
Rábalux Zenova asztali sólámpa 76033
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
9.990 Ft
Rábalux Harmio Jin Jang mintájú asztali sólámpa 76032
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
9.990 Ft