Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rodez antracit szürke kültéri LED 12W lámpatest Rábalux 8940
A Rodez kültéri fali lámpa a modern stílus képviselői közé tartozik. Antracitszürke lámpatestével és fehér búrájával szinte bármilyen színű falon jól mutat, természetes fehér fénye hatékony megvilágítást biztosít a teraszon vagy a külső házfalon. A fémből és műanyagból készült lámpa beépített, energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 12 W, fényereje 800 lumen, színhőmérséklete 4000 K, élettartama pedig 30 000 óra. A kültéri lámpa méretei a következők: magassága 300 mm, szélessége 115 mm, faltól való távolsága 70 mm. IP44-es védettséggel rendelkezik, azaz legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Rodez kültéri fali lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
A Rodez kültéri fali lámpa a modern stílus képviselői közé tartozik. Antracitszürke lámpatestével és fehér búrájával szinte bármilyen színű falon jól mutat, természetes fehér fénye hatékony megvilágítást biztosít a teraszon vagy a külső házfalon. A fémből és műanyagból készült lámpa beépített, energiatakarékos LED fényforrással rendelkezik. A fényforrás teljesítménye 12 W, fényereje 800 lumen, színhőmérséklete 4000 K, élettartama pedig 30 000 óra. A kültéri lámpa méretei a következők: magassága 300 mm, szélessége 115 mm, faltól való távolsága 70 mm. IP44-es védettséggel rendelkezik, azaz legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A Rodez kültéri fali lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 8940 |
| Megnevezés | Rodez |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 800lm |
| Teljesítmény | 12W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 12.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 12W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 70.0 |
| Horizontális (mm) | 115.0 |
| Vertikális (mm) | 300.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Gyártó | Rábalux |