Safak szigetelt érvéghüvely 16mm2 zöld 18mm UY-2160/18E
Cikkszám: ORB-11218
Gyártó cikkszám: UY-2160/18E
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 1
Tulajdonság Érték
névleges keresztmetszet 16 mm2
hüvelyhossz 18 mm
szigetelt igen
szín zöld
kiszerelés 100 db/csomag
További ajánlatunk
Tracon szigetelt érvéghüvely 1,5 piros 8mm 100db/cs E113
Készleten
Érvéghüvely 1,5/14 SV Weidmüller piros 9026090000
Tracon szigetelt érvéghüvely 2,5 kék 8mm 100db/cs E116
Tracon szigetelt érvéghüvely 0,75 fehér 14,6mm/8mm 100db/cs E050
Tracon szigetelt érvéghüvely 1 sárga 8mm 100db/cs E090
Tracon szigetelt érvéghüvely 1,5 piros 10mm 100db/cs E114
Tracon szigetelt érvéghüvely 2,5 kék 12mm 100db/cs E117
2-3 munkanap
Tracon szigetelt érvéghüvely 10mm2 vaj 21,5mm 100db/cs E124
Érvéghüvely 2,5/15 SV Weidmüller kék 9026100000
Tracon szigetelt érvéghüvely 6mm2 fekete 20mm 100db/cs E122
Tracon szigetelt érvéghüvely 10mm2 vaj 27,5mm 100db/cs E125
GMV érvéghüvely szigetelt 4 mm2 szürke 18 mm 100db/csomag GME4018
Tracon szigetelt érvéghüvely 0,5 narancssárga 8mm 100db/cs E020
Tracon szigetelt iker érvéghüvely fekete 2x1.5 mm2 E13I
Tracon szigetelt érvéghüvely 1,5 piros 18mm 100db/cs E115
Tracon szigetelt iker érvéghüvely kék 2x2.5 mm2 E16I
Tracon szigetelt érvéghüvely 4mm2 szürke 16,5mm 100db/cs E119
Tracon szigetelt érvéghüvely 6mm2 fekete 26mm 100db/cs E123
Weidmüller érvéghüvely 1/14
Érvéghüvely 6,0/20 SW Weidmüller fekete 053350000
Tracon szigetelt érvéghüvely 1 sárga 10mm 100db/cs E100
Tracon szigetelt érvéghüvely 0,75 fehér 18,4mm/12mm 100db/cs E070
2-3 munkanap
Tracon érvéghüvely szigetelt 2,5 mm2 kék 25,2 mm 100 db/csomag E118
Tracon szigetelt érvéghüvely 0,75 fehér 16,4mm/10mm 100db/cs E060