Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
SAL BT 7000 hordozható bluetooth kihangosító, BoomBox 2x30W BT TWS 3.5mm AUX USB EQ LED effektek telefontöltés USB-C és AUX kábel vízálló
- Fedezze fel a zene új dimenzióját a SAL BT 7000 hordozható bluetooth kihangosítóval, amely nem csak zenehallgatásra, hanem telefonhívások kezelésére is alkalmas. Ez a nagyteljesítményű stereo hangrendszer, amely 2x30 W teljesítményt biztosít, tökéletes választás otthoni szórakoztatáshoz vagy kültéri bulikhoz. A rendkívül gazdag hangzásvilágért a készülék két magas, két mélyközép és két passzív mélysugárzót, valamint dupla hangerőt és kiterjesztett stereo élményt nyújtó TWS (True Wireless Stereo) kapcsolatot kínál.
- Zenelejátszásra többféle módon is van lehetőség: vezeték nélküli Bluetooth kapcsolaton keresztül, USB bemeneten keresztül vagy a 3.5mm-es stereo AUX audio bemeneten keresztül. Az EQ hangszín módok és LED fényeffekt módok (amelyek szükség esetén kikapcsolhatók) még személyre szabottabbá teszik a zenehallgatási élményt.
- A beépített mikrofonnak köszönhetően telefonhívásokat is fogadhat anélkül, hogy le kellene választania készülékét, így soha nem marad le egyetlen fontos hívásról sem. A készülék vésztöltő funkcióval is rendelkezik, így kényelmesen töltheti telefonját USB aljzaton keresztül, ha arra van szükség.
- Az exkluzív, textil bevonatú burkolat és a kompakt méretek (310 x 152 x 118 mm) eleganciát visznek bármely helyiségbe. A beépített akkumulátor ~4 órás töltéssel akár ~12 órán át képes üzemelni. A csomag USB-C töltőkábelt és 3.5mm stereo audio kábelt is tartalmaz, így minden szükséges eszközt megkap a készülék azonnali használatához.
- Élje át a tökéletes zenei élményt a SAL BT 7000 hordozható bluetooth kihangosítóval, amely több, mint egy hangszóró: egy olyan eszköz, amely összeköti a zenét, a kommunikációt és a stílust.
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.290 Ft
Hűségpontok
356
- Fedezze fel a zene új dimenzióját a SAL BT 7000 hordozható bluetooth kihangosítóval, amely nem csak zenehallgatásra, hanem telefonhívások kezelésére is alkalmas. Ez a nagyteljesítményű stereo hangrendszer, amely 2x30 W teljesítményt biztosít, tökéletes választás otthoni szórakoztatáshoz vagy kültéri bulikhoz. A rendkívül gazdag hangzásvilágért a készülék két magas, két mélyközép és két passzív mélysugárzót, valamint dupla hangerőt és kiterjesztett stereo élményt nyújtó TWS (True Wireless Stereo) kapcsolatot kínál.
- Zenelejátszásra többféle módon is van lehetőség: vezeték nélküli Bluetooth kapcsolaton keresztül, USB bemeneten keresztül vagy a 3.5mm-es stereo AUX audio bemeneten keresztül. Az EQ hangszín módok és LED fényeffekt módok (amelyek szükség esetén kikapcsolhatók) még személyre szabottabbá teszik a zenehallgatási élményt.
- A beépített mikrofonnak köszönhetően telefonhívásokat is fogadhat anélkül, hogy le kellene választania készülékét, így soha nem marad le egyetlen fontos hívásról sem. A készülék vésztöltő funkcióval is rendelkezik, így kényelmesen töltheti telefonját USB aljzaton keresztül, ha arra van szükség.
- Az exkluzív, textil bevonatú burkolat és a kompakt méretek (310 x 152 x 118 mm) eleganciát visznek bármely helyiségbe. A beépített akkumulátor ~4 órás töltéssel akár ~12 órán át képes üzemelni. A csomag USB-C töltőkábelt és 3.5mm stereo audio kábelt is tartalmaz, így minden szükséges eszközt megkap a készülék azonnali használatához.
- Élje át a tökéletes zenei élményt a SAL BT 7000 hordozható bluetooth kihangosítóval, amely több, mint egy hangszóró: egy olyan eszköz, amely összeköti a zenét, a kommunikációt és a stílust.
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| hangszóró | 2x magas 2x mélyközép 2x passzív mélysugárzó |
| frekvenciaátvitel | 65 - 20.000 Hz |
| színváltó LED hangulatvilágítás | van |
| kimenőteljesítmény | 2 x 20 W 2 x 10 W (Pm) |
| vezeték nélküli BT kapcsolat | 5.3 BR EDR / 10 m max.• Bluetooth 2.402-2.480 GHz ERP ≤2.5 mW |
| lejátszható formátumok | MP3 |
| csatlakoztatható memória | USB (FAT32, max.64 GB) |
| sztereo térhatás | van |
| magas és mély hangszínszabályozó | EQ hangszín módok |
| mobilkészülék zenelejátszójának távvezérlése | igen |
| beépített mikrofon | van |
| telefonbeszélgetés kihangosítása | van |
| vezetékes audio bemenet | Ø3,5 mm jack (stereo) |
| beépített akkumulátor | 4 x 1800 mAh (7.200 mAh) |
| működési / töltési idő | ~12 óra / ~4 óra |
| tartozék | USB-C töltőkábel, 3,5 mm stereo audio kábel |
| tápellátás | beépített akkumulátor |
| egyéb | vezeték nélküli BT TWS kapcsolat |
| méret | 310 x 152 x 118 mm |
| súly | ~2,2 kg |
| IP védettségi fokozat | IPX6 |
| opcionális kiegészítők | javasolt töltők:SA 24USB, SA 50USB |
| gyártó | somogyi SAL |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
SAL Vízálló, ütésálló munka- és szabadidő-rádió BT WORK
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
19.201 Ft
Somogyi Retro asztali rádió és multimédia lejátszó RRT 4B
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
20.664 Ft
SAL VB 2300 smart autórádió 4x45 W 4 RCA FM BT USB MicroSD AUX Android/iOS App VB 2300
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
9.865 Ft
Somogyi Retro táskarádió és multimédia lejátszó RRT 3B
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
17.372 Ft
SAL Retro táskarádió és multimédia lejátszó zenehallgatás mobilkészülékről, számítógépről RRT 2B Somogyi
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
15.791 Ft
SAL Home Hordozható multimédia hangszóró 2x25W Boom-Box BT 5000
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
25.669 Ft
Somogyi Home Hordozható party hangdoboz, beépített akkumulátorral és LED fénnyel PAR 16BT
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
14.119 Ft
SAL PCS 230 multimédia hangszórópár, 2x3 W, RGB LED effekt, AUX, BT, USB tápkábel PCS 230
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
2.309 Ft
SAL Multimédiás hangdobozpár 2X120W SAL 250BT
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
101.629 Ft
SAL BTWORKY munka és szabadidő hangszóró 8W FM rádió BT TWS USB/microSD, AUX, RGB LED, USB-C töltőkábel ~20 h üzemidő BTWORKY
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
7.112 Ft
SAL BTA 215 vezeték nélküli BT erősítő, 2x15 W / 4 Ohm, 2x10 W / 8 Ohm, 20 Hz - 20.000 Hz BTA 215
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
12.380 Ft
Somogyi Lemezjátszó multimédia funkciókkal RRT 12B
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
32.059 Ft
SAL Home By Somogyi Hordozható erőteljes basszus hangzás boom-box BT 1000
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
7.494 Ft
SAL BT DOG hordozható multimédia-hangszóró, 5 W, BT, FM rádió, ~5 óra üzemidő, USB, MicroSD BT DOG
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
8.548 Ft
SAL Retro rádió HiFi STEREO zenelejátszás 2x5 Watt RRT 6B
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
18.952 Ft
Home HRD1 feltekerhető dobszett, 7 választható ritmus és 10 demó dal, , dobolás felvétele és visszajátszása, Bluetooth funkció HRD1
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
20.903 Ft
SAL Party hangdoboz, beépített akkumulátorral és LED fénnyel PAR 2200BT
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
72.422 Ft
SAL BT 3000 hordozható bluetooth kihangosító, 2 x 16 W, sztereó boombox, USB, beépített mikrofon, RGB LED, ~4,5 óra üzemidő BT 3000
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
14.079 Ft
Somogyi Hordozható zenekari hangdoboz PAB 31BT
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
55.643 Ft
SAL Multimédiás hangdobozpár 2x80W KARAOKE funkció SAL 200 BT
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
77.690 Ft
SAL BT9000 hordozható boombox, vezeték nélküli hangszóró 100W IPX5, BT TWS, AUX, USB/microSD, Soft Touch gombok, ~10 h üzemidő, USB-C töltőkábel BT9000
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
67.154 Ft
SAL Somogyi Hordozható 2x20W party hangdoboz PAR 221DJ
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
63.466 Ft
SAL SB 2000 hordozható hangprojektor 2.1 stereo BT TWS kapcsolat 3.5mm AUX, EQ, mikrofon USB-C és AUX kábel, IPX5 SB 2000
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
16.350 Ft
SAL RRT7 sztereó retro hangszóró, vezeték nélküli, 2x5W, FM rádió, Bluetooth, beépített akkumulátor RRT7
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
8.507 Ft