SAL PAS10W43S professzionális oszlopsugárzó hangrendszer, 25cm mélysugárzó, 4x3” szélessávú satellit hangszóró, aktív zenekari hangdoboz, Bluetooth, fém állvány
Gyártó: Somogyi
Cikkszám: ORB-15424
Gyártó cikkszám: PAS10W43S
A SAL PAS10W43S prémium oszlopsugárzó hangrendszer garantálja, hogy a hangzás kristálytiszta és erőteljes lesz, bárhol is használja. A 2-utas aktív bass-reflex hangdoboz öt beépített hangsugárzóval van felszerelve, amelyek közül négy darab 3”-es szélessávú neodymium hangszóró biztosítja a közép- és magas frekvenciákat, míg a 10”-es mélysugárzó nagy hangtekerccsel tökéletesen adja vissza a mély, erőteljes basszusokat. Ez a kombináció dinamikus és teljes hangzást nyújt, amely kiválóan alkalmas élő rendezvényekhez, DJ fellépésekhez vagy akár otthoni házimozi élményhez.
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj: Ingyenes
Hűségpontok 1632
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
hangdoboz kialakítása 2-utas aktív bass-reflex
Vezeték nélküli BT kapcsolat funkció TWS, 10 m max.
beépített erősítő van, Class-D
kimenőteljesítmény 800 W / 400 W
hangerőszabályozó van
mikrofonbemenet Ø6,3 mm XLR
audio bemenet Ø6,3 mm XLR, 2 x RCA
hangszórókimenet Speakon hangszóró aljzat
hangszóróméret mély ∅ 250 mm, magas:∅ 7,5 cm x 4
frekvenciaátvitel 42 - 20.000 Hz
hangdoboz alapanyaga MDF
hangdoboz hordfül van
tartozék állvány, hálózati kábel, Speakon kábel
tápellátás 100 - 240 V~ / 50/60 Hz
méret subwoofer 323 x 445 x 470 mm / satellite:85 x 450 x 105 mm