Schneider Electric TESYS D mágneskapcsoló 12A 1NO+1NC 24V AC LC1D12B7
Cikkszám: 07462
Gyártó cikkszám: LC1D12B7
A Schneider Electric TESYS D mágneskapcsoló 12A 1NO+1NC 24V AC LC1D12B7 a professzionális vezérlési és automatizálási rendszerek egyik alapvető eleme. A mágneskapcsoló AC típusú működtetőfeszültséggel rendelkezik és három záró főérintkezővel (3NO), valamint egy záró (1NO) és egy nyitó (1NC) segédérintkezővel van szerelve. Kialakítása során a gyártó nagy hangsúlyt fektetett a megbízhatóságra és a tartósságra, így biztosítva a hosszú távú és zavartalan működést az áramellátás vezérlése során.
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 15.
Hűségpontok 211
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
névleges tekercsfeszültség 24V
névleges üzemi áram (AC-3, 400V) 12A
névleges üzemi teljesítmény (AC-3, 400V) 5,5kW